Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu tak trudno jest mi trafic na #rozowypasek ktory bylby w moim typie? Mam 28 lat, od 4 lat szukam aktywnie rozowego (wczesniej tez nie mialem ale wtedy nie chcialem) na portalach typu #tinder i niestety wszystkie poznane dziewczyny z ktorymi moglem cokolwiek podzialac (bylo ich z 7-10 z ok. 50 z ktorymi sie spotkalem przez te 4 lata - pewnie dla przystojniaka to malo, dla mnie to bardzo duzo) nie podobaly mi sie. Idac ulica widuje duzo wiecej dziewczn w moim typie niz przewija mi sie przez #tinder. Sama aplikacja to tez nie to samo co te 4-5 lat temu kiedy nie bylo problemu z wyjsciem z kims na kawe. Albo to moja starosc, nie wiem. Zazdroszcze gosciom, ktorzy potrafia sie zwiazac z pierwsza lepsza dziewczyna ktora ich chce :( Powoli zaczynam sobie juz z tym nie radzic #podrywajzwykopem #depresja #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 48
MiłosnaEskimoska: Mierz siły na zamiary. Skoro podobasz się tak małej liczbie kobiet to widocznie szukasz nie w swojej lidze. Trzeba zejść na ziemie i spojrzeć krytycznie w lustro. Możesz tez być sam, to żadna ujma. Mam dwóch kolegow prawiczków. Oboje podbijali do mnie, ale nie jestem w ich zakresie możliwości. Szukają kobiet powyżej 7/10 realnie będąc samymi 4-5/10. Zainteresowanych brak

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@bezbekpol: przypomniałeś mi pewną sytuację :) w czasach właśnie poszukiwania materiału na żonę łaziłem do pewnego klubu gdzie właśnie albo bawili się studenci, albo osoby w okolicy 30stki no pewnego razu kiedy byłem już mocno zrobiony i odbierałem kolejne piwko od barmana, koleś który siedział przy barze tak się ruszył, że mi to piwo szturchnął i się trochę wylało, odwrócił się rzucił okiem i nic. Ja jako, że już byłem wcięty
OP: @Zielony_Ogr: i skonczylo sie u Ciebie na mieszkaniu?
@southlander: motoryzacja, lotnictwo, fizyka, modelarstwo, elektronika
@CzarneChmury: rozumiem nie umiejac tanczyc normalnie poszlabys sama do klubu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bezbekpol: znam takie kluby w Warszawie, bylem pare razy, owszem, wpada sporo normalnych dziewczyn ale glownie z chlopakami. Poza tym raczej do klubow sie samemu nie chodzi a ja nie mam ekipy ani nie
@AnonimoweMirkoWyznania:

Poza tym raczej do klubow sie samemu nie chodzi a ja nie mam ekipy ani nie umiem tanczyc.


Czemu nie? Ja zazwyczaj włóczę się po klubach sam, bo reszta już ma kogoś i nie mają na to czasu. Owszem, jest sporo minusów (stoję/siedzę sam jak bolec), ale też i jest sporo plusów, bo ogólnie odpada mi uwzględnianie drugiej osoby. Idę do klubu do którego chcę, zostaję tam jak długo mi
motoryzacja, lotnictwo, fizyka, modelarstwo, elektronika


@AnonimoweMirkoWyznania: No to raczej męskie środowiska... Może zajrzyj do świetlic, albo domów kultury? W Warszawie są takie, znajdziesz sporo zajęć dla hobbystów. A nuż jakaś kobieta się pojawi, a może po prostu przyjdzie na inne zajęcia i będzie się zagubiona kręciła po korytarzu.

Możesz też spróbować poszerzyć swoje horyzonty i okazjonalnie spróbować właśnie innych zajęć, gdzie znajdziesz więcej kobiet. Niech jakaś zobaczy że jesteś nowy, spróbuje
OP: @ProResHq: Mam wrazenie ze dla Was poznawanie ludzi to cos normalnego. Ja idac na silownie nie mam w glowie zeby zagadywac obcych ludzi, nawet mnie oni nie interesuja. Kazdy tam chodzi pocwiczyc a nie szukac kumpli. Poza tym srednio widze siebie w roli kumpla dla jakiegos koxa Klaudiusza. Co do jezykow obcych to faktycznie, chcialbym sie nauczyc czy podszkolic ale pracuje 9-17 i po pracy jestem wykonczony

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Eugeniusz_Zua: Jeśli jesteś faktycznie zadbany, masz dobre ciuchy fryz itp plus kasa sie zgadza to na 4/10 moooże 5/10 masz szanse przy czym ogarnieta, szczupła i zadbana 5/10 już celuja w facetów 7/10. Piszesz jeszcze, że nie przepadasz za klubami i jesteś raczej piwniczakiem, to również umniejsza mocno twoją aktrakcyjność bo nie nadrabiasz braków w wyglądzie ciekawym charakterem. W jakis sposób chciałbyś zatrzymać dziewczynę tak by się nie zanudziła przy tobie?