Wpis z mikrobloga

Przyszła kolejna partia nasion. Zestaw jak na zdjęciu z akcji wymiany nasion z forum. Czekam jeszcze na zamówienie z semillas.de i będę mógł przystępować do siewu #chilizgobim W tym roku nie mam czasu na zabawę z kiełkowaniem na talerzykach i planuję wykorzystać wielodoniczki i zrobić pikowanie siewek, czyli opcję, której używam standardowo przy pomidorach.

Korzystając z posta - jeżeli ktoś planuje zabawę z chili w tym sezonie to jest już odpowiednia pora na wysiew ;) Wręcz najlepsza jeżeli chce się mieć solidny zbiór.

Dziś pakując przesyłkę uświadomiłem sobie, że jeszcze dwóch rodzajów sosów nie rozdawałem, a że jeden już się praktycznie kończy to zaraz po weekendzie trzeba będzie zrobić jakieś rozdajo.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #nasiona #ogrodnictwo #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawiajzwykopem #rosliny #warzywa #dzialka
gobi12 - Przyszła kolejna partia nasion. Zestaw jak na zdjęciu z akcji wymiany nasion...

źródło: comment_RhEgdLgBmQbJYZTZNTP1Qv0QBM2UYT1U.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@gobi12: 10 gatunków od 6 różnych osób? :) Jak działa taka wymiana - trzeba mieć jakieś białe kruki, żeby móc się wymienić? Jeżeli mam same pospolite gatunki, to mogę kupić od kogoś bez wymiany?
Kurcze, już dawno miałem się tym zainteresować i co roku zapominam :/
Ten Cayenne Joe's Long to taki grubszy Longhorn?
  • Odpowiedz
@kujol: Ale wyrosło coś? ;p
@pisaszbespiura: Mam. Zaraz napiszę PW.
@chuckd: Tak ;) To akurat z forumogrodnicze.info, gdzie jest co roku akcja wymiany nasion pomiędzy forumowiczami. Ja w tym roku jestem pijawką, bo nic nie dałem, a tylko wziąłem :/ Dobre osoby, które poświęcają swój czas zbierają nasiona (forumowicze wysyłają do nich pocztą), tworzą bazę co jest dostępne, a potem rozsyłają do ludzi (trzeba wysłać kopertę ze znaczkiem) ich
  • Odpowiedz
@gobi12: kurcze, czuję się jakbym pierwszy raz używał internetu... :/ Potrzebuję pomocy :)
Kiedy odpalam forum, to na dole widzę: "OFERTY Forumowiczów - kupię, sprzedam, poszukuję i inne ogłoszenia
[Sekcja dostępna dla zarejestrowanych]". Ale kiedy założyłem konto, potwierdziłem je i się zalogowałem, to już tego działu nie widzę - o co kaman? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gobi12: też sprawdziłem na domowym i mam to samo, z tą różnicą, że mam info: "Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział." - tak jakby potrzebna była jakaś karencja, albo coś...? Tylko po co?
  • Odpowiedz