Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Takie pytanko mam bo trochę mnie to gryzie, jakiś czas temu zatrudniła mnie jedna firma z perspektywą taką żebym się podszkoliła i była ich późniejszym pracownikiem. No i początki były eleganckie, nikt nie odmawiał mi pomocy, odpowiadali na najbanalniejsze pytania jeśli jakieś miałam. Z zaufanego źródła wiem że w innej firmie zajmującej się bardzo podobnymi rzeczami też szukają teraz ludzi i mi bardziej pasuje sektor jakim zajmuje się ta druga firma. Mam moralniaka, bo w tej obecnej naprawdę o mnie dbali, nauczyli wielu rzeczy od podstaw i ogólnie atmosfera jest ok, ale o wiele lepiej czuła bym się w tej drugiej bo jest mi nieco bliższa prywatnie. Nie chciałabym "zdradzać" ludzi którzy mi zaufali i chwilę po tym iść do konkurencji ale czasami robię to wbrew sobie. (Pieniądze na prawie tym samym poziomie) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba nie oczekujesz, że ktoś Ci powie co masz robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja podchodzę tematu tak, że to biznes. Z tym, że w biznesie nie warto palić mostów, a takim posunięciem możesz to zrobić. Z drugiej strony pytanie ile musisz "wysłużyć" aby czuć się w porządku gdy opuszczasz firmę? Trzeba dbać o własny interes zwłaszcza, że firma w okresie szkolenia nie płaciła Ci jak
  • Odpowiedz