Wpis z mikrobloga

@matador74: W swoimwyliczeniu nie uwzglęniasz, że kanał Knura jest prowadzony przez red. Niemieckiego. On zapewne z naszym donosicielem liczy się w stosunku10/90:) A Laluś to jest dopiero laluś:) On pewnie w dobrym okresie jak Rafałejk przychodził często to z 5-6 tys na luzie łapał. Skądś przecież musiał brać na tę watę do okien oguem:)
@matador74: Nie chce mi się wierzyć że Mexyk ma tyle miesięcznie. Kanał bez żadnego kontentu i tyle kasy? Myślę że na 2 by trzeba było to podzielić.
Chociaż uważam że za takie coś co on nagrywa to i tak za dużo miesięcznie.
@Zwanek:
Tez wydaje mi sie, ze te dane sa zawyzone. Z drugiej jednak strony, major wielokrotnie wspominal o kilkusetzlotowych wyplatach, jakie dostawal z YT Konon. Czy stawki za reklamy w Polsce sa nizsze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Docent_nauk: Ale YT nie wypłaca pieniędzy jak pensji. Major równie dobrze mógł zarządać wypłaty środków po półtora czy dwóch miesiącach. Na polskim YT było już kilka afer związanych z poleganiem na tej stronce.
Sytuacja Majora i tak jest o tyle dobra, że najpewniej rozlicza się bezpośrednio z adsense, a nie przez partnera, więc znając polskie stawki(zdecydowanie niższe niż na zachodzie), ilość wyświetleń filmów i średnią ilość użytkowników z adblockiem mógłbyś obliczyć
@Zwanek: major wspominal o Kononie, dostajacym kase juz dawno, kiedy dochod z lajtow nie wchodzil w rachube. Inna sprawa, ze np przed ostatnim wyjazdem Prezydenta do Warszawy, 900zl , jakie Niemiecki dal Misiowi, bylo za 2 lub 3 miesiace, gdyz w poprzednim miesiacu nie przekroczyl minimalnej kwoty potrzebnej do wyplaty. Jakie pieniadze realistycznie zarabiaja wiec pasozyty na YT?
@matador74 gdzies slyszalem ze dolne widelki socialblade nijak maja sie do PL YT, trzeba to podzielic 2-3 krotnie. Cale te monetyzacje, shadowbany, adbloki,partnerstwa i tak dalej i tak dalej. Realnie jesli w minimum widelek jest 300$ to dostajesz ale ~300pln