Wpis z mikrobloga

Nienawiść Niemców do nas jest tak duża, że praktyczne każdą okazje wykorzystują by nas poniżyć lub się wywyższyć. Piszesz sobie z randomami z innych krajów o osiągnięciach różnych krajów, podajesz kilka przykładów i nagle Niemiec pisze
"When you only have one thing and melk it until it's dead. The polish soul is really pity.". Fajni sąsiedzi kuchwa.
#niemcy #internet #polska #smuteczek
  • 6
@Vincenzo: Tyle razy ile widziałem jak opluwali kogokolwiek kto przy niku miał polską flagę to sobie nie wyobrażasz, pewnie napiszesz coś w stylu "ale ja mam kolegów Niemców i oni tacy nie są", ale prawda jest taka, że nie tolerują nas tak jak ludzi z innych narodów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przetor:

ale ja mam kolegów Niemców i oni tacy nie są


Gorzej. Ja mieszkam w Niemczech, pracuję z Niemcami i mam niemieckich sąsiadów. Natomiast Ty masz kontakt z jakimiś internetowymi napinaczami, być może w wieku gimnazjalnym i usiłujesz wszystkim wmówić, że cały naród jest taki (przypomnę, że 88 milionów ludzi mieszka w Niemczech).

Powiem Ci coś więcej: przeciętny Niemiec ma w dupie Polskę, Francję czy Mozambik bo jak większość ludzi ma