Wpis z mikrobloga

Kiedy podawać tort na weselu?

Wydaje mi się, że napisałem dość dobry tekst jak na DJa ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego jeśli ktoś w kontekście własnego wesela będzie zadawać sobie to pytanie, to powinien znaleźć wyczerpującą odpowiedź pod tym linkiem:
http://wmstudio.pl/harmonogram-weselny-tort-weselny

#wesele #chwalesie #blog #spamujealetroche
Pobierz polejpolej - Kiedy podawać tort na weselu? 

Wydaje mi się, że napisałem dość dobry...
źródło: comment_gYvrLT8waxQbr9NsrdbpXcZeNSdU3QzR.jpg
  • 4
@polejpolej jak czytam takie artykuły, to trochę mnie głowa boli, podobnie jak trafiam na Janachowską. Powoli zaczynamy roztrząsać takie ślubne pierdoły, jakby jeden niedopasowany element miał być porażką na skalę dyplomatycznej klęski międzynarodowej. Po co sobie zaprzątać tym głowę? OMG niedopasowane klęczniki do stylu wesela, improwizowany pierwszy taniec, o zgrozo tort o złej godzinie wjechał! Serio, mam wrażenie, że kiedyś ludzie czerpali z wesel więcej radości, a wszystko było naturalniejsze. No ale
@Wredna_pomarancza: Wszystko zależy - jednym wystarczy, że wujek Marian weźmie aparat na wesele, inni muszą mieć fotografa z najwyższej półki. Ludzie mają świadomość, że mogą decydować o większej liczbie szczegółów -kiedyś w okolicy była jedna sala weselna i nikt się nie zastanawiał, że chce np. rustykalne wesele, bo nie było wyboru. Czy to jest naturalniejsze?

Z tym, że biznes weselny się kręci przyznaję rację, staram się śledzić różne trendy i jestem
@polejpolej różnorodność a czepianie się pierdół to dwie różne kwestie. Pewnie wszystko zaczęło się od zachłyśnięcia Zachodem, po pierwszych doradców ślubnych. Wiem, że jest popyt, ale trendy kształtują media. I każdy niby chce robić wesele po swojemu, ale potem wychodzi, że na każdym jest barman, fotobudka i napis love. Spoko, ludziom to pasuje, ale to trochę samonakręcająca się spirala. Naprawdę, dla mnie ostatnim odcinkiem Janachowskiej jaki obejrzałam jest ten, w którym oburzyła
@Wredna_pomarancza: Widocznie Iza wybiera sobie do programu pary które chcą mieć ładne klęczniki ( ͡ ͜ʖ ͡) Możesz mieć rację, że ta cała spirala została najbardziej podkręcona przez konsultantów ślubnych, normalny człowiek by nie wymyślił, żeby np. sadzać gości alfabetycznie :D I tak się żyje z dnia na dzień w tej branży ślubnej... ;)

Mogę powiedzieć, że masz fajnych znajomych, skoro wiedzą co jest najważniejsze :)