Wpis z mikrobloga

NIE dla mowy nienawiści. NIE dla POKO. NIE dla tych hipokrytów niszczących nasz kraj. NIE dla ludzi, którzy wyrzucili z partii śp. Prezydenta Adamowicza. NIE dla bluźnierców nawołujących do nienawiści przeciwko Prezydentowi RP.

Precz z POKO!

#polityka #neuropa #katolicyzm #pis #platformaobywatelska #prawica #lewackalogika #lewactwo #lewakirobaki #rozsadek #adamowicz
Pobierz ShinpuTokubetsu - NIE dla mowy nienawiści. NIE dla POKO. NIE dla tych hipokrytów nisz...
źródło: comment_362EMHyV5s8QgTk9eOLO2k1egIhDlsZo.jpg
  • 35
@ShinpuTokubetsu: Nie masz niczego świeższego? To było 12 lat temu...
Masz pewność, że to nie było wyrwane z kontekstu?
Bo ja mam wątpliwości - czy mówił o politycznych przeciwnikach, czy o osobach, które łamią prawo?
@yuim: Nie podobało mi się to co powiedział. O #!$%@?. Przejawy logicznego myślenia. Zaskoczył mnie Pan, Panie Miras. Nie uważa Pan tak jak kolega wyżej, że to było o złoczyńcach? A podobno Pan Tusk mówiąc o bolszewikach miał na myśli tych wenezuelskich. Ech dzieciaszki dzieciaszki. Oczy się Wam otworzą jak będzie za późno. A na TVP leci gówno i propaganda niezależnie od frakcji rządzącej.
@ShinpuTokubetsu:

Nie podobało mi się to co powiedział. O #!$%@?. Przejawy logicznego myślenia. Zaskoczył mnie Pan, Panie Miras.


No witam w prawdziwym świecie gdzie nie każdy jest korwinistą i nie traktuje kazdego słowa polityka z którym sympatyzuje za prawdę objawioną.

Nie uważa Pan tak jak kolega wyżej, że to było o złoczyńcach?


A czy kolega powyżej napisał że bylo? Czytaj ze zrozumieniem.

A na TVP leci gówno i propaganda niezależnie od