Wpis z mikrobloga

ale chochoł, kiedy ktoś ci powiedział że granie w gry to choroba xd


@Reepo:

Rok 1997 przyniósł pierwszy formalny pozew sądowy wymierzony przeciwko twórcom gier. Jack Thompson, prawnik i zagorzały przeciwnik elektronicznej rozrywki, w imieniu rodzin ofiar ataku na Heath High School oskarżył producentów o pośrednie zainspirowanie 14-letniego sprawcy i zażądał 33 milionów dolarów odszkodowania.

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/zabil-bo-gral-w-gry-podobne-zarzuty-slychac-znacznie-dluzej-niz-mogloby-sie-wam/vm1mydf
u nas w rządzie też się kilku znajdzie


@Nieprzyjazny_Ziemniak: u nas? jakie u nas? pis to żydowska agentura nie mająca nic wspólnego z polskim interesem narodowym

Trump

marionetka żydowskiego diabła z usraela

udało się połączyć ruch anty gejmingowy z lewicą

Gdzie coś takiego napisałem? Uważasz się za wielce oświeconego a nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, wkleiłem tylko link do artykułu gdzie twórcy gier są pośrednio oskarżani o promowanie przemocy, nie
Gdzie coś takiego napisałem?


wkleiłem tylko link do artykułu

@Poro6niec: tak, w wypowiedziach niby tylko to robiłeś, ale jak zobaczymy na twoją działalność w tym wpisie, to mamy: lajkowanie posta pod #bekazlewactwa (hmmm? dlaczego to tu jest, skoro to nie jest kwestia związana z "lewactwem"?), posta który porównuje "zdrowy rozsądek" z "lewackim #!$%@?", a potem jeszcze komentarza, który ponownie powiązuje kwestie z mema z lewicą:

niby to jest większy problem niż
@szuwarek: Widzę, że kolega dopiero na początku swojej drogi. Otóż transseksualiści M/K najczęściej zostawiają swoje pindole w spokoju, chirurgiczne usunięcie jest nawet źle rozumiane, no, ale ucięcie sobie to już faktycznie przesada. Tak po prostu, nożem? Masz chore fantazje ( _)