Wpis z mikrobloga

Mirki macie może rady w jaki sposób ugryźć temat pracy zdalnej w marketingu? Albo co trzeba umieć/robić, aby ktoś zatrudnił pracownika do marketingu i zapłacił mu więcej niż 2,5 tysiąca złotych. Czego warto się nauczyć, co warto zrobić by mieć solidne zaplecze marketingowe?
#praca #pracbaza #marketing
  • 8
@kcrgs: Najpierw warto popracować przynajmniej kilka lat w biurze, uczyć się od innych, wymieniać pomysłami, tworzyć razem koncepcje. Jak dla mnie praca zdalna w marketingu to najwyżej jakiś 1 czy 2 dni w tygodniu max home office inaczej to nieco bez sensu. To wszystko polega na spójnej koncepcji i pracy razem, a łatwiej oto, gdy cały zespół jest na miejscu.
@Ytarka: Byłem kiedyś seo copy, ale to taki marketing, że można sobie o kant... wiadomo co :) Po prostu w mieście, w którym mieszkam nie ma zbyt dużo ofert związanych z marketingiem, a scenopisartswem, reklamami w formie wideo, czy też content marketingiem interesuje się od dawna, jednak naprawdę mało tego jest. Dlatego wolałbym docelowo zdalnie, tak aby jednocześnie pracować, aby nie umrzeć i dodatkowo oraz hobbystycznie pracować w taki sposób. Godzinę,
@Raziel92: Ostatnio jak byłem na rozmowie związanej z marketingiem to dostałem informację, że byłbym jedynym pracownikiem tegoż, że działu, więc teamu by nie było :D