Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacie jakiś sposób na blizny po próbie samobójczej? Minął miesiąc i całkiem ładnie się zagoiło. Ale są ślady i ciągle widać. Cięcie nie było głębokie. Nie było noża wiec próba była nożyczkami uniwersalnymi. Dużo cięć wzdłuż, jedno trochę głębsze na łokciu. Najlepiej sposoby domowe, żeby nie kupować specjalnych maści. Chce iść na siłownię i wstyd.
PS to była chwila, wydarzyło się coś i może trochę zbyt duża porywczość, już mi przeszło.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 24
  • Odpowiedz
@jasmi_n: Znam wiele osób z bliznami, sam mam blizny na ręce i wiem co kieruje takimi osobami. Dlatego strasznie nie lubię komentarzy typu "debil", "brak atencji" itp. Nigdy nie wiesz co ktoś ma w głowie i jak się czuje w momencie sięgania po nóż/nożyczki/skalpel.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@?ę, chcieć popełnić samobójstwo i na żywca wielokrotnie ciąć się nożyczkami. Jak chcesz, by nie było widać, że masz blizny po ranach ciętych, to jedyne, co przychodzi mi do głowy, to celowe poparzenie się w tym miejscu, co nie powinno być dla ciebie problemem, bo masz coś z masochisty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cepan i/lub maść perłowa NoScar. Jeśli głębokie to się nie da całkowicie usunąć, ale na pewno może wyblaknąć do niemalże niewidoczności. Ważne, by nie wystawiać na słońce i regularnie stosować takie maści od samego początku.

@jasmi_n: skoro nie znasz sytuacji życiowej tego człowieka to czemu nazywasz go per pipko? jestes tak glupia czy trollujesz?
  • Odpowiedz
@janznetu: Ale wiesz, że mało kto tnać się myśli o samobójstwie? Nie na tym to polega bo jedna cięcie boli, nie oszukujmy się. Boli sama czynność no i później zostają rany. Nie na tym to polega cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jasmi_n: Też nie pochwalam nożyczek, zdecydowanie wolę skalpel. Choć nożyczkami bardziej boli, no zależy od człowieka ¯\(ツ)_/¯.

2 komentarze i można wywnioskować, że naprawdę nie wiesz o czym piszesz. Często ktoś nie ma możliwości pójścia do specjalisty (osoba niepełnoneltnia np.) Ktoś może nie mieć samemu tyle siły, jest w takim stanie, że sięga po ostateczność i tyle. Nie znasz sytuacji. Zresztą nikt się nie tnie dla atencji... inaczej. Atencjusze są
  • Odpowiedz