Wpis z mikrobloga

Tak sobie leżę i kombinuje jak można byłoby ukierunkować Stefana W. aby zamordował konkretnego gościa.. No i jeżeli chciałbym coś takiego zrealizować to bym szukał kogoś z takim mózgiem jak ten Pan, koleś miał stwierdzoną schizofrenie, jego mózg działa tak że słyszy w swojej głowie głosy innych ludzi, głosy mówiące mu różne rzeczy.. no i lecimy dalej, wbijamy mu się do komputera i imitując typowe głosy w głowie schizofreników sugerujemy mu cel i co ma z ty celem zrobić, robimy to przez jakiś czas, możliwe że osoby takie plany realizujące wiedzą ile czasu trzeba na gościa poświęcić. I powiedzmy że się udaje, teraz idzie śledztwo i stefan z pewnością nie będzie opowiadał o swoich głosach w głowie bo jeszcze pomyślą że jest wariatem.. Sam mieszkając w domu jednorodzinnym idąc spać jak codzień na piętrze miałem okres, w którym słyszałem głosy, a to rozmowy kilku ludzi a to monologi.. zacząłem się obawiać o swoje zdrowie do póki nie zorientowałem się że to dźwięki z telewizora który oglądał mój tata, a zacząłem go słyszeć dopiero przed samym zaśnięciem gdy już byłem spokojny i rozluźniony... tak więc jeżeli to się wydarzyło ze stefanem to i tak nikt tego nie udowodni.
#rozkminka #psychologia #teoriespiskowe
  • 6