Wpis z mikrobloga

Jeśli #!$%@? ze stanowiska Fiodora i jego kolegi się potwierdzi to możnaby to określić jako sprawę strategii życiowej Konona. Strategii "dymać frajerów". Przyjeżdża dwóch misiów, dzięki którym na konto Konona wpada kilka tysięcy zł a ci chcą jeszcze 2 tys. wyrwać tej krwawicy od Krzysia? Won! Przyjeżdża frajerzyna z torbą zakupów za 100 zł? Trzeba jeszcze wyrwać 50 zł za zdjęcie i won! Przyjeżdżają frajerzy z jakiegoś "komitetu wyborczego"? Płaćcie za zakupy, tankujcie asterkę, fundujcie obiadki i won! Kononowicz doskonale wie, że jest gwiazdą, celebrytą i jeśli wydyma jednych to za chwilę pojawią się nowi.

Taka prawda, Krzysiu rządzi, ma pełną kontrolę nad zdarzeniami.

Krzysiu, jesteś ohydnym knurem ale masz rację, tak trzeba żyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

------------------------------------------
#kononowicz to #patostreamy na wysokim poziomie
  • 13
@matador74: mam takie pytanko, może mądre, może głupie, nie wiem, ale skąd wiadomo, że Fiodor ma być #!$%@?? Bo widziałem tylko nagranie z ukrytej kamery, przeprosiny Konona i rozmowę telefoniczną, na której Konon jedzie z Fiodorem jak po szmacie. Chodzi o to ostatnie, czy są dalsze poszlaki?
@matador74:
Podaj jakieś źródło tych rzekomych 2k dla Fiodora bo znów śmierdzi jakimś mitomaństwem ....

@Andrzej_Jaroslawski:
No niestety .... jest masę jakiś idiotów co zrobią grubasowi zakupy za 1oozł, poproszą o zdj za 5ozł a potem jakiś płacz i lamenty na jutubie czy fejsbukowej grupie jaki to Kononowicz jest, ten spaślak ....
Takie osoby obejrzą 2/3 filmiki i już paczuszki dla nich bo przecież oni biedni i potrzebujący .....
@matador74:
Z Fiodorczukiem, byl tez inny powod- Misio nigdy nie zapomnial wyzywania go od konfidentow, smierdziuchow itp, a setki telefonow od hejterow fiodora dokonczyly dziela. Dominik z Rafalkiem tez pewnie maczali w tym swoje paluchy.
Co do innych , wydymanych przez Konona, jest tak jak piszesz i tez wcale mi ich nie zal. Jesli twoim celem w zyciu jest posiadanie fotki z bialostockim menelem- badz przygotowany za nia zaplacic. Kononowi tez
@matador74: @boboli90210: Nie spodziewałem się, że tacy kononolodzy jak Wy tak łatwo uznają za oczywiste wsponiane 2k pln. Przecież żadnej konkretnej info o tym nie ma, oczywiscie poza rozmową z gimbusem, oczywistym wydaje mi się, że to mitomaństwo, aby po przeprosinach pokazać, że to nie on zawinił tylko fiodor xD
@matador74: no a jak, pisalem od samego poczatku ze odlicza sie dni do pierwszego donosu, ze sie przejedzie

czeczetko z axelio to chociaz mieli jakies plany na grubasa mniej lub wiecej glupie a fiodorczuk tyle ze mu dupe powozil i atencji dostal a kase wydal.

grubas zrucha na kase kazdego, na #!$%@? tam isc na ta meline? nie wiem

tam kazdego wyruchaja bo maja niesamowite ilosci debili do wyruchania