Wpis z mikrobloga

@StachZielonka: bo oni walą taką trasę na raz bez przygotowania, pod tanie energetyki, bo myślą że są niezniszczalni. trzy razy się uda a za czwartym będą gwiazdą YouTube jak #!$%@? się czołowo pod tira. XD wypadki nie biorą się z niczego tylko właśnie z takiej głupoty i braku umiejętności przewidywania.

Jeden sobie spokojnie, bezpiecznie, radośnie i tanio dojedzie wypoczety a drugi będzie spięty, rozkojarzony, przemęczony i możliwe ze przez to zabije
ty myśleniem tez nie grzeszysz skoro nie potrafisz połączyć mojego wpisu z wpisem opa xD


@hpiotrekh: analogia opa jak najbardziej trafna, twoja jest co najwyżej nieudanym sarkazmem.
po prostu pokazuje jego obraz jako słabego kierowce, który nie jest pewny swoich umiejętności


@Asfalt_Drobiowy: ciężko być dobrym kierowcą mając uprawnienia od dwóch miesięcy. Czy jest słabym kierowcą to nie wiesz, wiadomo jednak na pewno, że jest świadomym kierowcą i to się bardzo chwali. W przeciwieństwie do wielu sebków w bmw innych jeżdżących szybko i bezpiecznie "bo oni już 30 lat jeżdżo".
@StachZielonka: niby spoko. Opa sprawa jak sobie podróż rozłoży. Jednak robiąc przerwy co kawałek przepadnie mu pół doby hotelowej xD.
Sam jako świeżak podobna trasę zrobiłem jednak nie robiłem lub przynajmniej nie planowałem tyłu przerw a tym bardziej drzemki. Ale tak jak napisałem choć na wykopie widzę ciężko z wyrozumiałością.. to sprawa opa ile będzie tam jechal. Sam się będzie z tego śmiał kiedyś.
@zielonestopylucyfera daj spokój, zapytał się normalnie... A potem zdziwko że tyle wypadków jest

Nie zapytał normalnie tylko #!$%@?ł zarzutkę dla pelikanów. Zaplanowane przerwy co godzinę mnie rozwaliły (przerwy ok ale co godzinę?) A już nocleg na 850km odcinku to imho kij w zarzutkowe mrowisko.
@StachZielonka Bo 850 to można zrobić każdym zalanym pod korek autem w jeden dzień?
Zaraz faktycznie będą pytania że ktoś chce iść po bułki i czy potrzebuje do tego torby combat z uranu i pajęczej sieci, czy wystarczy zwykła xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StachZielonka: myślę po prostu ze chłopak nie mierzy siły na zamiary. Pomysl logicznie. Jadąc średnio 70kmh ciągiem trasa zrobisz 700km w 7 godzin. Co godzinę przerwa 15 minut to 7x15min czyli jesteś dwie godziny w plecy bo dochodzi jeszcze powrót do tempa. 9 godzin w trasie wobec powiedzmy 7h30m.

Inna sprawa że szanuje chłopaka ale taka trasa wymaga poświęcenia, przygotowania czy doświadczenia. Wszystko może się popsuć, nie przewidzi się wszystkiego
@StachZielonka: Ło człowieku... Jakie bezpieczeństwo w tym kraju. Kiedyś jechałem z szefem i jego przydupaską autostradą z Niemiec. Jakieś 2 kilometry przed stacją benzynową skonczyło się paliwo i samochód stanął. Szef wymyślił, żebym wyskoczył i bujnął się na stację po paliwo w karnisterku.
Powiedziałem, że chyba go #!$%@?ło i niech sobie dzwoni po pomoc drogową bo do Merca pewnie ma assistance.
Po całej akcji ta dupeczka mówi do mnie: "Ty to
@marian1881: 850 km to jakies 10h jazdy jednorazowo. Wolalbym zrobic 2-3 postoje na rozprostowanie kosci i posilki. Natomiast jezeli mialbym mozliwosc to bym polecial/ pojechal pociagiem ot z wygody. Ostatni wypad do Inverness z Londynu to lot trwajacy 1.5h za £40 gdzie autem to jakies 10h jazdy.