Wpis z mikrobloga

@marian1881: wybralbym sie poniewaz czuje sie dosc pewnie za kolkiem (posiadam prawo jazdy od 12 lat wiec troche kilometrow w zyciu przejechalem). Natomiast jak widze ze osoba, ktora ma prawo jazdy od 2 miesiecy wybiera sie w trase 850 km w gory i zima, ze wzgledow bezpieczenstwa planuje przerwy co 1h to nie jestem przekonany czy to taki dobry pomysl. Idealnie na przyklad kiedy jest dwoch kierowcow.
@delo86: W tym zgoda. Świeżak nie powinien tak chojrakować, bo nawet nie wie co to zmęczenie za kółkiem.
Swoją drogą jazda zimą jest świetna po bocznych drogach jak jedziesz te 30-50 km/h, szczególnie na górskich.
@absinth: pojechalbym jezeli bylaby taka koniecznosc. Dla wygody wolalbym zeby bylo dwoch kierowcow albo ogarnac lot/pociag na taka trase. Sa ludzie, ktorzy uwielbiaja jezdzic autem. Lubie podrozowac, mam prawo jazdy od lat jednak wiem ze 10h za kolkiem by mnie zmeczylo i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StachZielonka: Też nie wierzyłem w to co czytam pod tamtym wpisem. Chłopak chce się przygotować jak najlepiej i najbezpieczniej, wybrał najlepszą dla siebie opcje, a ci go jeszcze wyśmiewają, no lol.
@a3sa: #!$%@? xD gość zarzucił bait jak siema z tym stawaniem co godzinę, noclegiem i kołdrami a wy tu się spuszczacie nad nim i bronicie, nawet mi was nie żal, pod baitami o dziewczynach piszesz "ZOSTAW TE KARYNE"? xD sól tego portalu, trzymajcie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@delo86: ja właśnie z wygody jechałem kilka miesięcy temu dwa razy w okolice Stuttgartu. Niby są loty, ale na lotnisko też trzeba dojechać, trzeba tam być trochę wcześniej, żeby nadać bagaż, na miejscu też godzina ucieka czekając na odbiór bagażu i samochodu, potem trzeba dojechać do miejsca docelowego.
Czasowo wychodzi bardzo podobnie, kosztowo też. Ale mam swój, fajny samochód, a nie byle co z wypożyczalni. I mogę zabrać np. rower ze
@ShortyLookMean: ze wszystkim sie zgadzam ale mimo wszystko jest to bardzo indywidualna sprawa. Raz bedzie wygodniej autem nawet jezeli to 10h jazdy innym razem lot to zdecydowanie lepsza opcja.