Wpis z mikrobloga

Jak żyć z zerowym poziomem testosteronu? W wieku 29 lat wychodzą mi jeszcze pryszcze jak u jakiegoś nastolatka. Nie mam też zarostu, mogę zapuszczać kilka miesięcy a on ma i tak długość najwyżej 0,5 cm. Po prostu nie mam męskich hormonów, bo nigdy nie ruchałem. Więc nie miały jak się wykształcić.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 29
@zynklu1: ilość testo jest głównie determinowana przez geny, czynniki zewnętrzne mają marginalny wpływ góra 10%, jak chcesz możesz kuć dupsko, to by Ci pomogło, ja też mam mało teścia i niestety przez to zawsze byłem #!$%@?ą
@steppenwolf90:

testosteron chyba nie tak łatwo dostać, bo w Polsce nie jest legalny

No to wszyscy jak tu i nie tylko tu siedzimy, mamy #!$%@?, bo mamy w sobie testosteron, a ja to już w ogóle, bo mam grubo ponad normę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Panie, sterydiany jest łatwiej ogarnąć niż narkotyki, a to dlatego, że... są legalne. Ani testosteron, ani żaden inny steryd anaboliczno-androgenny nie jest
@steppenwolf90: leczy się... Tylko trzeba trafić do kumatego Endo lub andrologia a takich niestety jest mało... Zawsze możesz kupić nieaptecznego czyli tzw undera od siła a w ogóle ile masz tego teścia ? Robiles badanie chociaż ?
@TestoDepot: ale to trzeba jakoś umiejętnie robić, żeby gino nie dostać, a ja nie ograniam co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@knop87: robiłem badanie na teścia i wyszedł mi taki jakie jest minimum w normie, czyli na poziomie 80-letniego dziada, ale nie kwalifikuje się na leczenie co też powiedział lekarz
@steppenwolf90: bo normy w pl nie uwzględniają wieku... Szukaj ogarniętego lekarza bo większość endo to potrafi jedynie euthyrox na tarczycę przepisać albo czytaj o sterydach odblokach i zapobieganiu skutkom ubocznym... Szkoda życia z niskim tesciem
@knop87: ciekawe czy poziom teścia wpłynąłby na moje życie, nie wiem jak poszukać ogarniętego lekarza, bo już dwóch mówiło mi to samo, mam ogromny poziom prolaktyny przez leki, ale niby reakcja jest indywidualna, jak się czuję dobrze to mam nic nie robić, niektórym przy tym poziomie prolaktyny robi się gino i mają mlekotoki
@steppenwolf90: pierwsza rzecz jest taka, że jeśli walisz konia, to przestań - orgazm powoduje wzrost poziomu prolaktyny. Jeśli nie walisz, to może to jakaś hiperprolaktynemia? Endo się nie zainteresował dlaczego prolaktyna jest tak wysoko? Nie przepisał nic na zbicie jej (kabergolina)?
@steppenwolf90: jakie leki ? Jakieś antydepresanty ? Prolaktyna 1000% ponad normę to w chuuuj. Samo zbicie prolki powinno dać lepsze samopoczucie... Powiedz lekarzowi że chcesz bromokryptyne albo właśnie kabergoline i po 2-3 miesiącach sprawdzasz poziom teścia - powinien wzrosnac