Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirek lvl 30 here. Ustabilizowany, z dobrą pracą i własnym mieszkaniem.
Raczej szary anon niż podrywacz. Nigdy nie zdradziłem ani nie miałem szybkich numerków, choć okazje były.

Z pierwszą dziewczyną byłem dwa lata, zerwałem z kilku powodów, m. in. dlatego iż miała przede mną Araba (brzydziło mnie to).
Druga dziewczyna. Byliśmy razem ponad 6 lat, zaręczyłem się, planowałem z nią życie. Niestety nie wyszło. Zerwała ze mną jakiś rok temu (kolega z pracy).
Trzecią dziewczynę poznałem pół roku temu. Zakochałem się w niej po uszy. Mamy podobne poglądy na życie, dość dobrze się dogadujemy, lubię ją i jej rodziców.
I tutaj chyba mam jakiegoś #!$%@? pecha, bo w trakcie pogaduch wyszło że wśród jej ex był również Arab...
Aktualnie w jej oczach jestem rasistą, ona w moich #p0lka. To że miała innych chłopaków nie sprawia mi problemu, ale książę pustyni to imo trochę niechlubna historia.

Matematyka is a bitch. Miałem 3 (trzy) dziewczyny, 2 z nich zadawało się z Arabami.

Czy ja zbyt wiele żądam od życia?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 68
OP: @Achaa: to on od niej odszedł - ona była w nim zakochana
@venad: nie wiem, nie wnikałem w to jacy byli
@robvan: rozważam tą opcję, nadal ją kocham.

Męczy mnie to jak cholera, myślę o tym codziennie. Przez to nakręcanie się zaniedbałem siebie i swoje otoczenie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}