Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 625
@samuraj24: wyślij im to jako prawidłowe oświadczenie:

Uwaga-Facebook jest już podmiotem publicznym.Jeśli nie masz opublikowanego oświadczenia co najmniej raz, będzie on rozumiał, że technicznie zezwalasz na wykorzystywanie zdjęć, jak również informacje zawarte w Twojej aktualizacji statusu profilu. Oświadczam, że Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty #!$%@? ta suka cie #!$%@? na kase on wstal stary wstal mowi co ty #!$%@? gnoju
@samuraj24: weź im to wrzuc:

W odpowiedzi na nową politykę Facebooka informuję, że kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone
@samuraj24: w sumie wiadomo że powód pytania błachy, ale ciężko mi się śmiać z osoby która się na czymś nie zna i idzie do fachowca zapytać o opinię.

Ja jak zobaczę jakaś bzdurę w temacie w którym się nie znam to choćbym był na 99.9% pewien że to bzdura, jeżeli akurat będę miał pod ręką fachowca to też się zapytam dla świętego spokoju, niech rozwieje moje 0.1% wątpliwości
@samuraj24: ludzie pytają się informatyka czy złe zrobiła zamieszczając „prawne” oświadczenie? Chyba powinni działu prawnego zapytać a nie informatyka - czyli są podwójnymi dzbanami