Wpis z mikrobloga

@Greg36:

QWxlIHRvIG+bxXdpYWRjemVuaWUgZHppYYLFYSB0eWxrbyB3dGVkeSwgZ2R5IHNpmcQgbmFwaXN6ZSBymcRjem5pZSBuYSBrYXJ0Y2UsIHBvZHBpc3plIGkgd3J6dWNpIHpkapnEY2llLiAoIKHNsMIgnM2WyiChzbDCKQ==
@samuraj24: kiedys w rozmowie z jedną różową odniosłem sie do zdjęcia ktore wrzucila na fejsa kiedyś tam to się do mnie #!$%@?ła że jestem stalker i ona sie boi bo jej zdjecia przeglądam ¯\_(ツ)_/¯
Pracujesz w "mini - korpo" jako informatyk. Godzina pracy a już 3 osoba przyszła się zapytać, czy źle zrobiła jak nie zamieściła oświadczenia na swoim fejsbuku.


@samuraj24: Typie parę lat temu takie oświadczenie na facebooku wysłał polityk Wipler, a ty się dziwisz, że Grażyny nie ogarniają xD
@samuraj24: według rozporządzenia 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.:

Do kategorii mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw ("MŚP") należą przedsiębiorstwa, które zatrudniają mniej niż 250 pracowników i których roczny obrót nie przekracza 50 milionów EUR, lub roczna suma bilansowa nie przekracza 43 milionów EUR.


Sądzę że pracujesz w średniej firmie :p terminu korporacja używa się kiedy ma się na myśli korporację międzynarodową. "Małe korpo" to jak "ciepły śnieg". ( ͡