Wpis z mikrobloga

@satanic: pierwsza, czy druga generacja? Bo w 2007 była właśnie zmiana modelu.
Ja jestem na świeżo, właśnie tydzień temu kupiłem 1 generację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem - rdza wpieprza jak szalona, więc trzeba się przygotować na dłuuuugie brodzenie w gównie, żeby znaleźć taką, która od początku była dobrze zabezpieczona. Technicznie - brak problemów, dobrze łyka gaz, jest mnóstwo miejsca, jeździ bardzo przyjemnie ( ͡° ͜
@satanic posiadam pierwszą generację z gazem. Spalanie na zwykłej trasie 7-8l, na drogach szybkiego ruchu 10-11. Auto jak najbardziej ok, tylko rdza niestety atakuje, ale jest do ogarnięcia. Silnik za to super.
Mazda 6, rocznik 2007, silnik 2000 - benzyna.


@satanic: jeśli I generacja to bardzo fajne auto. Silnik świetny. Jedyny problem to rdza - jeśli chcesz kupić to musisz znaleźć zadbany egzemplarz i go zabezpieczyć. Z samego auta będziesz bardzo zadowolony.
@SpiderFYM: 2007 to na pewno 147 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do rdzy, to pamiętam do dziś, jak świeżo po zdaniu prawka wszedłem w opinie o Fordzie Escorcie (nie oceniajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i jeden gość stwierdził, że "jak już blachy zgniją i odpadną, to zostaje sama doskonałość" - moim zdaniem pasuje to do Mazdy ( ͡° ͜ʖ
@SpiderFYM: ja moją jeżdżę dwa tygodnie, więc na razie się jaram jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczymy, czy za jakiś czas mi się nie odmieni. Ale I gen to było moje marzenie, odkąd zobaczyłem ją pierwszy raz w Auto Sukcesie z 2002 roku (tylko dzięki niej pamiętam, że takie pismo w ogóle kiedyś było XD)