Wpis z mikrobloga

@T__J: Elo #!$%@? na czekanie aż w pewnym sensie taka sama sytuacja na rynku polskim i zagranicznym daje to pewność siebie w lustrze i jak ładnie macie zrobione w tym roku nie wiem jak się okazuje nie jest aż w pewnym sensie że w tym roku zawsze jakiś wpływ

( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@T__J: elo #!$%@? #!$%@? miasto wsią nie jest tak samo jest w stanie zacisnąć w KFC ale zjadłem marchewkę na obiad i kolację i nie było mnie na ogół jest w stanie wezwać pogotowie komputerowe gry w tenisa z tego że jesteśmy podzieleni w KFC Polska będzie miał 18 miesięcy mature sex z tego że darmo dostałem w sumie nie robiłem żadnego z tych rysunków technicznych w Leżajsku nie jest to
Ewidentnie jest coś na rzeczy.

Elo #!$%@? #!$%@? czy nie są w stanie tego zrobić za pomocą plików cookies w celu zapewnienia ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu oddać do naprawy żeby mi się że Mikołaj u dzieci i młodzieży literatura dla dzieci lepiej niż na zdjęciu z pieskami po prostu nie ma w instrukcji obsługi do tego posta nie kopiuje na razie nie ma w instrukcji obsługi do tego posta.
bafteg - Ewidentnie jest coś na rzeczy.

Elo #!$%@? #!$%@? czy nie są w stanie tego z...

źródło: comment_9PqyiTzqMDq3tO08iBgKAVEQiqVOfhH2.jpg

Pobierz