Wpis z mikrobloga

#oscary czy ja dobrze widzę, nominacja za najlepszy film Czarna Pantera? () mam nadzieję, że dotyczy to filmu, którego nie ma na filmwebie, a nie filmu Marvela ( _)
#film #marvel
  • 10
  • Odpowiedz
@Green81: tez sie dziwię, kiedyś gdzieś wyczytałem ze miała powstać nowa kategoria dla filmu popkulturowego z impaktem na społeczeństwo(skrojona pod czarna pantere:P) ale widze ze nominacja w głównej kategorii.. #oscarssoblack
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Niewiemja mnie do tego roku i zwykle filmy były naprawdę dobre i bardzo dobre, ale czarna pantera? ( _) jak to jeszcze wygra, to stracę do reszty wiarę w ten festiwal
  • Odpowiedz
@Niewiemja: #!$%@? - powiedz, ze big short nie zasługiwał, albo spotlight? Albo, ze the post był #!$%@? filmem. Bez przesady, zdarzają się dziwne kryteria które przeważają (np. film otematyce niewolniczej itp.) ale #!$%@? gówien tam nie ma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@iAmTS zgadzam się, nie z każdym wyborem się zgadzam, ale każdą nominacje do najlepszego filmu (do tego roku) uważałam za trafioną. Ludzie, którzy krytykowali poprzednie edycje, chyba nie widzieli, żadnego z filmów i posługują się zasłyszanymi frazesami, które nie mają wiele wspólnego z prawdą.
  • Odpowiedz
@Green81: no tak samo uważam. Znaczy wiadomo, były wygrane przez tematykę, która przechyliła szalę, ale #!$%@? jak śledzę oskary od jakiegoś 2009 tak dokładnie (oglądam pewnie 90% filmów w głównych kategoriach) to nie ma tak żeby źle trafić z nominowanym. To nie są #!$%@? filmy, ba powiedziałbym, że to definitywnie topka danego roku. Solidne, przemyślane dzieła i potem tylko na podstawie gustu można się niezgodzić z wygranym. Ale #!$%@? trochę powagi
  • Odpowiedz