Wpis z mikrobloga

Serwus rajdowcy! Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekiwali kolejnego sezonu w #dirtrally ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem przeniesiemy się do lat 80-tych kiedy na rajdowych oesach dominowały samochody legendarnej Grupy B, które na stałe wprowadziły napęd na cztery koła do rajdowych mistrzostw świata. Dla osób które nie czują się na siłach prowadzić te około 500-konne monstra przewidziane są przednionapędowe kit-cary, lecz również i one potrafią pokazać swój pazur!

Najważniejsze jest jednak to, że jest to liga multiplatformowa także zapraszamy wszystkich graczy DiRT-a zarówno na PC, PS4 jak i XBO. Wyniki są kumulowane na odpowiedniej stronie, gdzie można również podejrzeć wyniki poszczególnych odcinków - coś, czego nie oferuje nawet oficjalna strona gry z wynikami!

Każdy rajd trwa równy tydzień - od poniedziałku do niedzieli w nocy. Zaczynamy standardowo od Monte Carlo, by potem przejść do Szwecji a następnie do słonecznej Grecji, stamtąd znowu na północ - do Finlandii - by na Niemczech i Walii skończyć.

Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: Kliknij w odnośnik

#simracing #simrace #rajdy
źródło: comment_TrbDMuXMz3hDR4K5JXTRht5oNcWHVcrl.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SIMRACE: myślę że się znajdą. Powiem wam że jest na co czekać, śmigam od 2 miesięcy i jeśli dirt rally ci się podobał to 2.0 tymbardziej spasuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dj_sasek: VIP w dirt rally to kompletnie inna sprawa. Grono testerów jest małe, mamy osobny temat na forum który widzimy tylko my i deweloperzy i stamtąd pobieramy wersje testowe, szukamy bugów itp
@dj_sasek: VIP w dirt rally to kompletnie inna sprawa. Grono testerów jest małe, mamy osobny temat na forum który widzimy tylko my i deweloperzy i stamtąd pobieramy wersje testowe, szukamy bugów itp


@DPary: o titi, mamy polaka w testach? w gossip threadzie się udzielasz czy nie? ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WydajnaJednostkaIndywidualna: nie testowałem dr przed ea ale zaczęło się w trakcie ea, testowałem kolejno przyszłe update itp. Zaczęło się chyba od tego że kiedyś wygrałem Dirt swag pack na streamie, później znajomości na steam z Paulem Colemanem czyli pilotem w DR i paroma innymi deweloperami i trafiłem randomowo do grupy testerów. Plus udzielanie się, znajdowanie bugów które są naprawione przed premierą itp sporo pomogło. Jednak nie jest to poziom największych gossiperów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WydajnaJednostkaIndywidualna: np testowalem szwecje czy workshop przed wyjściem live co można zobaczyć że mój setup z imprezą 01 na szwecje ma najwięcej subow bo był zrobiony jeszcze przed premierą i jak dali update to te setupy były jako pierwsze gotowe do pobrania
@DPary: i tak zdziwiłeś mnie, że Polak tutaj może testować - byłem pewny, że głównie używają angoli bo NDA trzeba na miejscu podpisać ;)
Ja z Christiną się trochę znam, ale dostępu do testów nie dostałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Za to pewnie zestaw swagowy przyleci bo zrobiłem co było do zrobienia ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WydajnaJednostkaIndywidualna: w testach rally był na pewno jeszcze jeden Polak ale nie pamiętam który. Nda to takie umowne bo i tak testujemy tylko online. Ci którzy mają możliwość pojawić się na miejscu muszą to formalnie załatwić. Ale raczej nikt nie odpala głupot bo może mieć później problemy :d