Wpis z mikrobloga

W bardzo oszczednym pospiechu dotarla do mnie #wykopaka od @Shusey! Jakis czas temu pogodzilem sie juz z faktem ze przesylka wyszla z Polski w nicosc i slad po niej zaginal wiec przestalem sprawdzac numer na stronie. Na szczescie @chybaDapi poinformowal mnie ze pojawil sie update, za co dziekuje - wrocila nadzieja. Dzisiaj paczka przyszla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Calosc zapakowana w pelni profesjonalnie, wszystko w srodku przetrwalo, pelen szacun! Z radoscia dolaczylem to wykopowego przedszkola ludzi cieszacych sie jak dzieci przy otwieraniu. Paczka byla wypelniona mnostwem pieknie opakowanych elementow; do tego dolaczony byl list, ktory oprocz tego, ze pelnil role przewodnika, to zawieral mnostwo przyjaznych sercu tresci - takich po ktorych budzi sie nostalgia za slowem pisanym, i ktore powoduja ze lubimy ludzi. Dawno nie czytalem recznie napisanego listu i teraz zaluje ze sam nie napisalem nic od siebie. Jest szansa ze w nastepnej edycji sie rozpisze.

- Co takiego bylo w paczce? Smialo moge powiedziec ze w srodku byl nastroj; na niego skladaly sie:
- Wyzej wymieniony list. Strasznie fajnie mi sie to czytalo; bardzo, bardzo dziekuje!
- Pyszne maslane ciasteczka. Mniam!
- Dzemik! Truskawkowy! Mmmmm, kwaskowy, dobry.. Luksus
- Soplica Pigwowa. Jedna z moich ulubionych. Pisze ten post, slucham sobie Zywiolaka i popijam pyszna pigwowke.
- Nostalgiczna podstawka pod kubek. Od razu poszla w uzytek :)
- Ksiazka. Nie czytalem, a zalaczony opis zainteresowal mnie potrojnie. Wchlone jak nic.
- Wisiorek - Wegiel! Poki byl w opakowaniu to nie wiedzialem co to jest, ale zaraz po tym jak wyciagnalem to miska mi sie zaczela cieszyc. Rewelacja! Od razu mi na mysl przyszlo rodzinne miasto :D (niedaleko tego z podstawki, feat. bambusowy maszt)
- Zabawka dla psow. Oj spodobala sie czworonogom!

Paczka byla niesamowita, sprawila ogromna radosc! Dziekuje @Shusey Tobie i Twojej narzeczonej! Doceniam ilosc wlozonej pracy!

Cala akcja zorganizowana wspaniale. Z dzika przyjemnoscia wezme udzial w nastepnej edycji.
Helhost - W bardzo oszczednym pospiechu dotarla do mnie #wykopaka od @Shusey! Jakis c...

źródło: comment_K93SAu6fkT8ndBrFSURJaIo7tHz8vgtS.jpg

Pobierz
  • 3