Wpis z mikrobloga

@FELIX90: nigerian fraud chyba to nie jest, jak nie wiesz czym jest nigerian fraud to pogooglaj,
chyba, że oni chcą "wysłać potwierdzenie przekazu i weź im kurierem nadaj",
być może nie chodzi o dzwonienie na Twój koszt, nie oddzwaniaj na numery dziwne, bo może być np. puszczenie SMS "jestem zainteresowany prosze o kontakt" a połączenie płatne,
może być jeszcze jedna sytuacja, różnica cen,
w Polsce co by nie mówić mamy tanie
@vilas: to nie to, Rumuni, bo kierunkowy jest rumuński. Dzwonią co minutę. Wysyłają SMSy, chcą się umawiać. Trochę mamy cykora w firmie i nieszczególnie ochotę. Zwłaszcza, że wszystko musi być załatwione zgodnie z papierami i w pełni klarownie i legalnie.
@FELIX90: no nie jest to ktoś kto używa google translatora , więc to dziwne, siedzi ktoś w Rumunii kto wymowowo-pisze ? cyganie na bank , po co jednak mieli by kupować używane auto w droższym kraju niż ich sam - nielogiczne, owszem u nas używka tańsza jak w niemczech , natomiast zakup handlarzom się opłaca jak przywożą całą lawetę a nie dzwonią do jednej osoby detalicznie, detalicznie wyjazd jest nieopłacalny ,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FELIX90: znajomek w zeszłym roku sprzedawał pickupa i też dzwonili i sprzedał jednemu. Podobno przerzucają do Turcji i na bliski wschód bo tam jest duże zapotrzebowanie na takie auta
@JohnMatrix: odebrałem po 30 nieodebranych połączeniach i kilku smsach. Powiedziałem, że ma nie dzwonić bo nie sprzedam, bo jest klient na jutro. Usłyszałem, że jestem głupi #!$%@?. No dobra. Myślę sobie będzie z głowy. Dzwoni znowu. Tym razem numer dla odmiany też z Rumunii, jedna ekipa. Koleś przeprasza za kolegę i bierze go dzisiaj. Dalej baran nie rozumie, że nie sprzedam lewusom auta.