Wpis z mikrobloga

@Sudice: Odkrycie tej zimy - kurtka puchowa. Kupiłem w.gory, a #!$%@? na co dzień. -5 bluza, kurtka i jest ciepło.

Czapkę noszę od +10. Nie lubię jak mi pizga po uszach, a mam gdzieś opinie innych. Inna też sytuacja jak spędza się dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudice: a ja, wiedząc że dzisiaj mogę oprowadzać wycieczki po firmie, założyłem biegowe ocieplacze, takie cienkie kalesonki pod spodnie do biegania czy jak się to nazywa- i to była zajebista decyzja! Tu elegancja, koszula, ten teges, a tu cieplutko w dupe!
To był dobry dzień!
@Sudice: 25 lvl here, w pracy chodzę na zewnątrz w dwóch bluzach, czapki nie założyłem ani razu - tylko rękawiczki, bo jednak palce marzną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Temperatury ponizej zera od kilku tygodni, duze opady sniegu poczatkiem stycznia i do teraz snieg lezy. Co to jest ta prawdziwa zima- minus 30, zamiecie i 2m sniegu xD?


@grzesiu_id: Nie wszyscy mieszkają w Tatrach lub Suwałkach. W Wielkopolsce śnieg tej zimy to zjawisko efemeryczne, tylko 2 razy musiałem odśnieżać auto, no i kilkanaście razy skrobałem szyby. Przez całą zimę to dzieciaki na sankach mogłyby pojeździć w sumie kilka godzin. Jakieś