Wpis z mikrobloga

Mirki, trafił mi się miesięczny staż w #warszawa potrzebuje waszej pomocy, gdzie można wypić dobre #piwo i nie dostać po mordzie? Dodatkowo jakie gazy pieprzowe pieprzowe polecacie, i czy marketowy toporek fiskarsa wystarczy do walki z osiedlowymi bossami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jednorybek: powiem tak. W Warszawie wszędzie jest pełno fajnych barów/pubów. Z mojego doświadczenia które jest słabe, to puby na śródmieściu są raczej oblegane.
Natomiast w ubiegłą sobotę, (międzynarodowy dzień porteru bałtyckiego) wyszedłem z różową dość późno (ok 21), zahaczyliśmy o wyżej wspomniane bary i w obu było jak usiąść. Trochę gorzej jest latem, ale w centrum ten trend jest taki sam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jednorybek: lewy brzeg Wisły czyli słynne bulwary jest piękny i wręcz przystosowany. A co najważniejsze - legalny. Całkiem niedawno zalegalizowano picie na lewym brzegu właśnie i są wzmożone patrole SM, dbające o porządek. Więc można wypić i w dodatku relatywnie bezpiecznie. Prawy brzeg typu plaża pod mostem Poniatowskim niestety już nielegalne - ale mimo to ludzie piją.