Wpis z mikrobloga

@KiiK6: Lampy to Black Hella, z homologacją i były popularne w latach '90 w różnych furach, nie tylko BMW. Także modyfikacja z epoki. Nie są to malowane po dziadowsku sprayem zwykłe lampy. No i świecą tak samo dobrze jak normalne. Felgi faktycznie nie wychodziły ze złotymi rotorami, ale miałem taki kaprys. Natomiast rozumiem, że można nie lubić kolorowych felg. Ja na przykład nie trawie takich jaskrawych (zielone, fioletowe, pomarańczowe), co się
  • Odpowiedz
@KiiK6: Ja mam wrażenie, że czarne lampy zostały po prostu ludziom obrzydzone przez jakieś takie wieśniackie przeróbki typu spray. U mnie jest po prostu zachowany styl lat '90, który charakteryzował się właśnie takimi agresywnymi "gangsterskimi" dodatkami. Później ludzie to małpowali bezmyślnie w samochodach, w których to po prostu wyglądało obleśnie. Nie można zapominać, że wtedy też można było kupić potężne body-kity z laminatu i to często znanych firm. Miało to swoich
  • Odpowiedz
@specjalista87: Parkowałeś na Okęckiej przypadkiem? Jeśli tak to często podziwiałem Twoje auto ( ͡° ͜ʖ ͡°), jedno z ładniejszych e34. Swoją drogą jechałem akurat trasą siekierkowską jak miałeś tą przygodę, i się zastanawiałem czy to to samo auto.
  • Odpowiedz
@specjalista87: Przykra sprawa, bo naprawdę fajne auto. Nawet zdjęcie jej mam jak była cała :D. Życzę powodzenia w naprawie albo chociaż znalezienia czegoś w podobnym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CptYolo: Dzięki :)

A wyślesz mi te fotki? Bo prawdę mówiąc pojeździłem nią 2 miesiące po gruntownym remoncie blach i bardziej byłem zaaferowany jeżdżeniem niż robieniem zdjęć... Te co wrzuciłem to praktycznie jedyne, które mam.
  • Odpowiedz