Wpis z mikrobloga

@m4ko: Astra Bertone, to moje ślady. Moooooże gdybym tam się przykleił do tego po prawej i złożył lusterko to może by się udało. Natomiast ten opel z prawej tam dość mocno wystaje czego z tej perspektywy dobrze nie widać.
Ale nie chciało mi się tez tam kręcić bo ja wjeżdżałem na osiedle, więc nie było takiej konieczności żeby się przeciskać - po prostu odpuściłem żeby się przypadkiem nie porysować i zaparkowałem
@dobry_dzemik: Raczej nie, tam już po prostu nie ma miejsca. Ta siatka też w tym miejscu jest pod kątem.
Natomiast nie przyglądałem się czy nie dałoby się stanąć po prostu bliżej tego ogrodzenia, bo tam ludzie czasem parkują w podobny sposób, ale jednak zostawiajać rozsądną ilość miejsca.
@Rozan: rozumiem, ale w razie pilnej potrzeby myśle ze dałoby radę, tędy tamtędy i bez kolizji. Co do odpowiedzi, nawet jeśli nie będzie, takie rzeczy się roznoszą po firmie, dostanie łatkę nieumiejętnosci parkowania i heheszki do końca kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m4ko: Specjalnie poszedłem jeszcze raz się przyjrzeć:P
Faktycznie gdybym musiał to pewnie powoli bym się wykręcił. Ale ja to ja - raz, że dobrze znam swój samochód i nie jest on szczególnie szeroki, a dwa, że i tak z każdej strony jest porysowany więc nie bałbym się zaryzykować :P
@Rozan: tak swoją drogą, dopiero zauważyłem że ktoś mu chyba kartkę z życzeniami za wycieraczką zostawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)-