Wpis z mikrobloga

Wracam po banie za cytowanie mojej ulubionej aktorki z Teatru Dramatycznego mieszczącego się w Toruniu przy ul. Urzędniczej 2. Niektórym osobom zdrowo odyebało, by banować za cytaty menelicy, kasować posty o Adamowiczu, o Owsiaku, Magicalu. Dawać bany za linkowanie artykułów, w których radni Gdańska mają dowody, że Adamowicz nie był aż taki święty. NaBiałek, typie... Serio aż tak chcesz zrobić z Wypoku portal tylko dla tych, którzy są Twoimi pupilami? Portal wolny od grzechu? A może po wpadce na Woodstocku, gdy użytkownik Wypoku uderzył Miecugowa jesteś przeczulony i kreujesz Wypok na portal zdrowy od przekleństw? Ten portal tworzymy My wszyscy, czy Ty? Jest wiele alternatyw. Wypok to nie jedyne miejsce, gdzie można pisać i prowadzić podobny styl serfowania po internecie jak tutaj, ale bawi mnie ta cenzura. Życzę więcej luzu w życiu, bo cenzura jak w Rosji. Zbanuj mi konto, bo nie masz argumentów ( ) Na kilkanaście zgłoszeń na mnie, na każde odpowiedziałem merytorycznie - bez odzewu od Moderatorów. Nawet dwa miesiące nie minęły a wiem, że to portal paru typków, którzy dbają o renomę. Jeśli wolność słowa tu istnieję, to tylko za zgodą i wytycznymi NaBiałka. A jak mówisz inaczej, to ban. Więc śmiało. Przynajmniej nie będę czekał miesiąca na oficjalne skasowanie. Założyłem Wypok, bo są tu ludzie, którzy nawet grubaska Danielka lubią obejrzeć i mają podobne żarty do mnie i jest legitnie. Ale to co wy robicie to Rosja i Białoruś. Już forum na naszej-klasie ma więcej luzu.

#patostreamy #wosp2019 #gdansk #adamowicz #danielmagical
  • 4