Wpis z mikrobloga

Czy ktos wie, która opcja z tej listy powoduje że na facebooku podczas korzystania z messengera wyświetla mi się komunikat "nie można wyświetlić edytora"? Da się to obejść, zmieniając konwersację na inną a następnie wracając do poprzedniej. Wtedy wklejona rzecz pokazuje się tam gdzie powinna ale jest to uciążliwe.

privacy.firstparty.isolate
privacy.resistFingerprinting
privacy.trackingprotection.enabled
browser.cache.offline.enable
browser.safebrowsing.malware.enabled
browser.safebrowsing.phishing.enabled
browser.sendpings
browser.sessionstore.max
tabs_undo
browser.urlbar.speculativeConnect.enabled
dom.battery.enabled
dom.event.clipboardevents.enabled
geo.enabled

Całość znajduje się tutaj ale tylko te wpisy zmianiałem w about:config. Zawsze zostaje mi sprawdzenie wszystkich wpisów po kolei :D ale jednak mam nadzieje że ktoś będzie wiedział.

#komputery #firefox #internet
  • 2
@Kojotoperz: Obstawiam, że to może być browser.cache i raczej wszystko co poniżej tej linijki nie powinno mieć znaczenia. Ew. wyłączone dom.event.clipboardevents może spowodować, że nie będziesz mógł wklejać ze schowka, ale raczej z tego powodu nie blokowałoby całego edytora...chociaż?
@moooka: Sprawdziłem to co napisałeś i wniosek jest z tego taki, że za mój problem odpowiadał wpis " dom.event.clipboardevents.enabled". Sprawdziłem rownież wpis " browser.cache.offline.enable" i nie ma on znaczenia czy jest ustawiony na false czy enabled. Dzięki ! ;)