Wpis z mikrobloga

#lego #legotechnic
Dzisiaj brakuje nam takich zestawów jakie mogliśmy kupić w latach 90, a model 8062 jest pod tym względem jeszcze bardziej wyjątkowy. Jest to jeden z niewielu uniwersalnych zestawów z aż 6 instrukcjami . Po zbudowaniu jednego z modeli zawsze zostaje kupa klocków, które trzeba użyć w innych. Helikopter, ciężarówka, podnośnik, łódka, hokeista, tyle zabawy.
Qullion - #lego #legotechnic
Dzisiaj brakuje nam takich zestawów jakie mogliśmy kupi...

źródło: comment_a29ufUv3c3en9nAE5yNGghbvakAHKYIl.jpg

Pobierz
  • 11
@M_longer: moje zestawy były bardzo używane i nie stały na półce, 3 lata temu dopiero uzupełniałem braki i uszkodzenia i nie wszystko znalazłem wtedy. Jeszcze ponad 10 elementów mam do dokupienia, ale ciężko było mi je znaleźć, przez ten czas jeszcze kilka się rozsypało bo okazały się w gorszym stanie niż myślałem.

Jedno koło w motocyklu jest szare.
@M_longer: moje zestawy były bardzo używane i nie stały na półce, 3 lata temu dopiero uzupełniałem braki i uszkodzenia i nie wszystko znalazłem wtedy. Jeszcze ponad 10 elementów mam do dokupienia, ale ciężko było mi je znaleźć, przez ten czas jeszcze kilka się rozsypało bo okazały się w gorszym stanie niż myślałem.


Jedno koło w motocyklu jest szare.

@Qullion nie skompletujesz tego na Bricklinku?
@M_longer: skompletuje, ale nie od jednego sprzedawcy. Większość tego co kupiłem to była z Domu Wiktorii, raz zamawiałem z bricklinka, ale wszystkiego nie było. Jednego elementu nie mogę znaleźć u polskich sprzedawców, mają tylko za granicą.
Powolutku jakoś się to ogarnie.