Wpis z mikrobloga

@chybaDapi: Cześć, chciałbym wysłać zdjęcia paru aut, które chamsko parkują na mojej ulicy. Powiedz mi jak to wygląda po wysłaniu zdjęć? wzywają mnie bym potwierdził, zdjęcia i później przychodzi list z wiadomością jaki dostali mandat? Czy moje dane są udostępniane osobom, które popełniły wykroczenie?
@MeyerWolfsheim: póki co nie dostałem żadnej odpowiedzi, ale trochę czytałem na necie o tym i ludzie piszą, że: jeśli sprawca się przyzna - dostajesz list z pismem o ukaraniu sprawcy. Jeśli się nie przyzna lub nagranie budzi wątpliwości, to czasem dostają ludzie wezwanie na komendę w celu złożenia dalszych wyjaśnień. PODOBNO Twoje dane w sprawach o wykroczenie, jeśli sprawa trafiłaby do sądy, nie są anonimizowane. Widziałem pismo, tu na Wykopie, gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MeyerWolfsheim: wczoraj dzwonił do mnie facet z policji w mojej miejscowości i "zaprosił" mnie w charakterze świadka na przesłuchanie. Na każde pytanie odpowiadałem "nie wiem" lub "tak jak napisałem w mailu". Na koniec mimo wszystko podsumował, że "jemu to wystarczy". Ponoć wzywają wszystkich, bo ludzie często nie podają miejsca, albo daty... ja podałem, ale ponoć "takie procedury". Skutecznie mnie zniechęcili do kolejnych zgłoszeń. Mogłem zaznaczyć, żeby moje dane były zanonimizowane i