Wpis z mikrobloga

Cześć
czy można napisać wniosek o odrzucenie dowodu strony przeciwnej jeśli ta złożyła wnioski dowodowe dopiero po odpowiedzi na pozew a nie było ich w pozwie? Czy można powołać się na art. 207 § 6 czy to już kwestia sądu i nie warto takiego wniosku w ogóle składać? A może zgłosić zastrzeżenie dopiero po uwzględnieniu przez sąd tych spóźnionych wniosków?

#prawo
  • 9
  • Odpowiedz
@cacum3: z urzedu chcialem to mi odmowiono bo cytuje napisal Pan bardzo dobrze odpowiedz na pozew wiec sobie Pan poradzi, rozwod nie jest procesem skomplikowanym
  • Odpowiedz
rozwod nie jest procesem skomplikowanym


@Wojor: Sprzedaj samochód, weź pożyczkę. Kurła to nie jest hop siup. Lepiej, żebyś znalazł pieniądze na adwokata, bo inaczej masz przerąbane. Mówię poważnie. Ogolą Cię i puszczą w skarpetkach jeszcze. Z dobrego serca radzę. Zbyt wiele osób przegrywa bo same się reprezentują. Zaskarż odmowę przyznania adwokata z urzędu, uderzaj do RPO, Helsińskiej Fundacji, Kilinik prawa.
  • Odpowiedz
@cacum3: a powiedz mi czy mam wysylac jakies wnioski o uzasadnienie tych oddalen wnioskow, bo Sad oddalil moje wnioski o zwolnienie z kosztow i obronce z urzedu, co wiecej nic mnie nie powiadomil o moim wniosku o kontakty a ponoc byl jakis kurator i Sedzia mi powiedziala ze dziecko nie chce Pana widziec WTF w ogole co ma do tego ze dziecko nastawiane przeciwko mnie przez matke ma takie zdanie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cacum3: żeby dostał adwokata z urzędu nie jest wystarczające że jest biedny.
@Wojor: widzę że nawet ty nie wiesz co się dzieje w postępowaniu w którym uczestniczysz. W takim razie nawet adwokat ci nie pomoże
  • Odpowiedz
@Jade: dosc srednio to wyglada, mialem pozytywne nastawienie bo znam siebie i to malzenstwo ale teraz juz nie jestem pewny jaki bedzie final
  • Odpowiedz
@Wojor:

na podstawie art. 207 § 6 k.p.c. w związku z art. 217 § 2 k.p.c. wnoszę o oddalenie wniosku XYZ wniesionego pismem ABC z dnia 123. Przedmiotowy wniosek [uzasadnienie - coś ala. nie przyczyni się do wyjaśnienia istotnych dla sprawy kwestii, przyczyni się do zwłoki w rozpoznaniu przedmiotowej sprawy, strona przedstawiła już inne dowody na poparcie tej samej tezy - generalnie z zakazów dowodowych pokmiń sobie].


  • Odpowiedz