Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, pytanie co polecacie jako pierwsze RC(research chemicals)? Hah chciałbym spróbować gdyż jest to chyba legalne? Np czy Rcmonster-taki sklep jest legalny? I czy warto oraz podajcie jakieś inne może. kompletnie się na tym nie znam nazwy nic mi nie mówią gdyż nie brałem nigdy tego ani żadnych narkotyków xD jedynie alko i szlugi uzywalem nic więcej zależy mi na dzialaniach "wixowych" euforia adrenalina itp. zamierzam brać z kolegą podczas chodzenia po dzielni więc faza powinna się kończyć no po max 5 godzinach sa takie wogole? No i przydałyby się w miarę bezpieczne dla zdrowia życia itp prosiłbym o wytłumaczenie dla kompletnego ułoma/laika również skutki negatywne itd t ez i czy widać to że wziąłem podczas fazy i po fazie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
  • Odpowiedz
No i przydałyby się w miarę bezpieczne dla zdrowia życia

zależy mi na dzialaniach "wixowych" euforia adrenalina itp. zamierzam brać z kolegą podczas chodzenia po dzielni


Te dwie rzeczy nie idą w parze. Zrobisz sobie krzywdę, albo co gorsza otoczeniu i życie #!$%@?. Nie możesz jak już musisz zapalić blanta, siedzieć na piździe i grać w Tekkena jak normalny człowiek?
  • Odpowiedz