Wpis z mikrobloga

@czubb: czy ja wiem, imho Twój Kebab ma najlepsze kebsy na ten moment. Mr. się #!$%@?ł strasznie mimo że kiedyś był dobry tak aktualnie jest przeciętny. Wszelkiej maści altuby, efesy, Yogi to niejadalne na trzeźwo gówno.
@Qiudo mr kebab spadł strasznie w moim rankingu, byłem z miesiąc temu i było średnio, do tego wciąż nie mogę uwierzyć, jak w tych czasach można nie mieć terminala w lokalu. A z Twój kebab zamówiłem przedwczoraj i nie dość, że zapomnieli o mnie i gdybym się nie przypomniał to bym nie dostał, mimo, że na pyszne sianko pobrane, to w smaku był tragiczny, do tego zimny, bułka gumowa. I tak sobie
@czubb: jak nie chcesz gumowej bułki to nie bierz na dostawę bo to logiczne że jak robią to nie jednego i wiozą tylko kilka i dopiero wtedy.
Polecam spróbowac raz jeszcze z tym że albo w lokalu albo dzwonisz do nich i mówisz że chcesz zamówić na wynos, wpadasz za pół godziny i masz na świeżo i chrupiąco.
Wiesz, podczas rozmowy telefonicznej wyraźnie dali mi do zrozumienia, że najzwyczajniej w świecie zapomnieli. Byli u mnie dziesięć minut później, co oznacza, że nie było zbyt dużego ruchu. A bułka była mimo wszystko gumowa. Wiele razy pokazali, że da się dowieźć cieplego kebsa, bez gumowej bułki i w tym przypadku byłoby podobnie, gdyby ten kebab nie leżał pół godziny zawinięty w folii u nich na kuchni i stygł. Poza tym, mam wrażenie,