Wpis z mikrobloga

Byłem na kamerlanej imprezie u koleżanki, wypiłem dwa kieliszki wódki a byłem samochodem więc zamawiam sobie taxi, typ który tam był mnie wyśmiał ze nie wracam samochodem swoim xD, powiedziałem mu ze jak wypije chociaż jedno piwo to nie prowadzę, on na to (4 rano była) ze o tej godzinie nie ma Policji na drogach (tam gdzie byłem akurat) a ja mu mówię ze nie prowadzę chociaż po łyku piwa bo nie chce mieć na sumieniu przechodnia czy też innego kierowcy a on na to (ja #!$%@? to jeszcze niech laska robi za chłopa w twoim związku jak z ciebie taka miekka faja) i se poszedł xD, z pijanym typem nie będę się wdawał w dyskusje ale no #!$%@? akcja xD
  • 421
@ChwilowaZielonka: dzieki takiej zarzutce złapałem bulwers na tyle, by sprawniej wstać, dzięki xDDD

Zakładając że tak było i op nie zmyśla, postąpił dobrze, lecz... są kraje, gdzie można wychylić to piwo, dwa, lub dwa kielony i nikt nie zrobi problemu. To że w PL jest żałośnie niski dopuszczalny próg nie znaczy że wszędzie tak jest. : https://www.se.pl/auto/porady/dopuszczalna-ilosc-alkoholu-we-krwi-w-innych-krajach-europy-tabela-panstw-aa-iopb-GN7u-3z1w.html choćby.

Dwa to indywidualne działanie, coś co nie jest określone żadną ustawą i jedynie