Wpis z mikrobloga

@piotreek88
@WrAx
Właśnie, na żadnym nie siedzialem bo nie ma żadnych w bliskiej okolicy. Rozważam pójście do salonu i posadzeniu zadka na nowym :D
Bardziej podoba mi się CB ale boje się że może być troszkę mała (187cm wzrostu).
@Szadafaka: kuzyn miał cb500, ja w tamtym czasie miałem cb750 - seven fifty. Moim zdaniem cb500 może być trochę za mała, albo na styk. Ja mam 196 cm wzrostu i na cb500 wyglądałem trochę śmiesznie, w sumie nawet na seven fifty nie było idealnie.

Może w takim razie coś innego weźmiesz pod uwagę? Do motocykla warto się przymierzyć i niech ktoś z boku zrobi zdjęcie jak wyglądasz na nim.
@piotreek88 cb500x jest troszkę podniesiona dlatego mam nadzieję :D
Bylem napalony na cbf600s albo na ER6, cbfka która chciałem brać na oględzinach nie odpaliła a sprzedający zaczął kręcić. Zaś na ER6 uwierało.mnie wszystko :(
CBx i NCx skusiły mnie głównie tym, że mało palą, są to świeższe maszyny i mają jakiś potencjał turystyczny.
@Szadafaka rozpoczynam trzeci sezon na nc700x. Też miałem ten problem z wyborem. Padło na nc dlatego że wydała mi się wygodniejsza od cb (mam 183cm). Z wagą nie ma problemu, mimo że jest to klocek bardzo łatwo i przyjemnie się nią manewruje.