Wpis z mikrobloga

VIII. Resurgam

Resurgam to zespół z Mińska. Niesamowity metalowy groove połączony z przeszywającym emocjonalnie a przy tym strasznie dobrym technicznie wokalem krzyczącym do nas w śpiewającym języku naszych wschodnich braci. Bliskim na tyle że pomimo niepojmowania znaczenia poszczególnych znaczeń, naprawdę wiele potrafimy zrozumieć.

Chłopaki tworzą coś niesamowitego. Słuchanie ich nagrań dodaje niezwykle dużo sił, a przy tym jest po prostu niezwykłym doświadczeniem jeśli chodzi o "sztukę". Obserwowanie ich na scenie jest jak podglądanie mistrzowskiego rzemieślnika, a odsłuch nagrań jak oglądanie najlepszych zdjęć na wielkich wydrukach. Po prostu uczta dla głowy i uszu. Kiedy wgłębimy się jeszcze w warstwę liryczną to dochodzi do tego wszystkie jeszcze poezja.

Grają dużo w Polsce. Można będzie ich zobaczyć na przykład na tegorocznej edycji "Never Forgive, Never Forget Fest". Niedawno wypuścili także split z murmańską grupą CONSENSUS. Cudowna płyta. Jednak to ich debiutancki krążek "Non Requiem" jest dla mnie ideałem. Nie potrafię sobie wyobrazić by w tej kategorii powstało coś lepszego, jednak najpiękniejsze jest to że te diamentowe śmieci pewnie mi jeszcze kiedyś pokażą że po prostu mam słabą wyobraźnie.

https://www.facebook.com/resurgamxstraightedge/
https://resurgamxxx.bandcamp.com/album/non-requiem

Materiał opisujący "Resurgam" - VantaBlack

Podsumowanie: Only people and their weaknesses ...

#straightedge #punk #hardcore #metal #metalcore #minsk #bialorus #gruparatowaniapoziomu #smieciowamuzyka [Tag z śmieciową muzyką taka jak ta, pewnie jej nie znasz, więc możesz se obserwować w celu "poszerzenia horyzontów" czy jak tam teraz młodzież mówi na marnowanie czasu]
R.....S - VIII. Resurgam 

Resurgam to zespół z Mińska. Niesamowity metalowy groove...
  • 3
@Rodrrik13S: przesłuchałem, a skoro chciałeś żebym dał znać to daje: dla mnie tak 6.5/10 :) Co nie znaczy źle :)
Trochę duży miszmasz dla mnie, fajne riffy się trafiają z tremolo jak w black metalu, ale właśnie jakoś tak niespójnie mi to brzmi - z jednej strony fragmenty jak Biohazard, z drugiej strony mocno metalowe riffy, z trzeciej baaardzo hc punkowa perkusja z tych +2010, tzn. mocna i sterylna, typowo metalkorowa,