Wpis z mikrobloga

@GrubyRozowyKot: Wiesz co mordeczko? Żeby później nie było absolutnie nie chcę robić nikomu antyreklamy ale jako osoba która siłą rzeczy czasami kupi coś w 50 Stylu ponieważ ma ten sklep dosłownie przez ulicę. Mogę ci napisać, że te ich rzekome promocje oraz ceny wyjściowe to zwykle oszustwo zauważ, że przekreślone w domyśle stare ceny wyjściowe są u nich nawet przy nowych produktach. Poza tym ta promocja jest cały czas zmienia się
@GrubyRozowyKot: Jeżeli chcesz dobre promocje na buty może sprawdź poniższy link sam zamawiałem 4 pary butów w tym sklepie oraz kilka innych rzeczy i wszystko było spoko poza tym mają współpracę z WarsawSneakerStore tylko jakbyś chciał zamówić od nich buty sobie wcześniej konto załóż na sklepie żebyś mógł zwrócić jakby co. https://sportowysklep.pl
Jeżeli chodzi o spodnie to proponuję ci zajrzeć do skateshopów takich jak Membranarapgra, SelectShop,OdziejSie,UrbanCity czy Unhuman ponieważ teraz są
@GrubyRozowyKot: Ale wiesz, że niektóre inne sklepy w których sprzedają Umbro np: taka Galeria Marek są tego samego właściciela? Można to łatwo rozpoznać po podobnych nawet czasami tych samych promocjach jednocześnie i szacie graficznej sklepu nawet zdjęcia są te same. Więc takie wahania cen są celowe. Na pewno buty Nike nawet te same modele w 50 Stylu wychodzą taniej niż w deichmannie.