Wpis z mikrobloga

@Doman_60

do szkalowania pana Janusza naprawdę nie trzeba być opłacanym trollem, wystarczy odrobina RiGCzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoba z RiGCZem nie szkaluje, bo to rozpowszechnianie o kimś lub o czymś krzywdzące, nieprawdziwe i oczerniające informacje.
@detektyw_pozytywka1: Zielonka, pierwszy wpis #polityka, pojazd po partii, ktora jeszcze na dobra sprawe nie istnieje i o ktorej dopiero zaczyna sie robic glosno(i to nie tak glosno jak o Biedroni czy Nowoczesnej, ktore obie zanim powstaly mialy juz po 10% poparcia w sondazach)

Ktos zaczyna niezlego damage controlla robic zeby Gwiazdowski osiagnal jaknajmniejsze poparcie.

I jeszcze taki ktos pisze o trollach od Gwiazdowskiego xD

spidermanpointingatspiderman.jpg
@Doman_60: @Burbazur: @yuim: @Volki: @za-co: @NoKappaSoldier73: @#!$%@?:

Prowadzę sobie oddolną grupę sympatyków Roberta Gwiazdowskiego.
Jestem sympatykiem Roberta Gwiazdowskiego.
Na grupie sympatyków pojawiają się nagrania oraz zdjęcia ze spotkań.
Grupa nie jest żadną oficjalną grupą Gwiazdowskiego.
Niestety nie jestem w sztabie Gwiazdowskiego, chociaż kaska by się przydała.

Znalezisko zostało dodane przez zielone multikonto i właśnie jest promowane przez działaczy partii KORWiN by to szybko wykopać.

Nic więcej
Tumurochir - @Doman_60: @Burbazur: @yuim: @Volki: @za-co: @NoKappaSoldier73: @#!$%@?:...

źródło: comment_ykAyLSR08QerVkhvE38kpJew3Eeglzix.jpg

Pobierz
@detektyw_pozytywka1: Trzy kłamstwa jakie powielasz:

1. Zarządzam oddolnie grupą sympatyków Gwiazdy.
2. Dodałeem sobie znalezisko z internetu na wykop.
3. Zarzucono mi, że jest opłacanym trollem Gwiazdowskiego z jego sztabu.
4. Nie ma na to żadnych dowodów, wydałem oświadczenie, że to nieprawda.

To pierwsze kłamstwo.

1. Autor artykułu pisał o tłumach na spotkaniach.
2. Takie tłumy były na spotkaniach w Poznaniu, Łodzi, Bolesławcu i innych miastach.
3. Zarzucono, że nie ma
Tumurochir - @detektywpozytywka1: Trzy kłamstwa jakie powielasz:

1. Zarządzam oddo...

źródło: comment_rel67iihM3nswW3tsk61YhQoB4az0Cix.jpg

Pobierz
@Tumurochir: Zanim się komuś wygarnie kłamstwo, to wypada przedstawić dowody. Ile jeszcze razy napiszesz, że są zdjęcia, tyle że ... schowane albo nic na nich nie widac? A właściwie, to wierzę (to dobre słowo), że są, tylko prezentują nieco inną prawdę. Czy liczba osób przekroczyła sto, a średni wiek lat szesnaście? Xdddddd Sytuacji nie znam, ale z wypowiedzi wszystko wskazuje na to, że to tobie podobni #!$%@?ą głupoty.