Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki oto moja historia i dylemat.

Mam 35 lat, jakos od roku jestem sam, po tym jak zakonczyl sie dlugoletni zwiazek z rozowym (5 laty).
To ona ze mna zerwala, bo "sie zakochala", ale nie ukrywam, ze od dluzszego czasu rowniez czulem wypalenie i jakos to wszystko przetrwalem bez wiekszych stanow depresyjnych (aczkolwiek byly tez gorsze momenty, tak latwo 5 lat sie nie wymazuje)

Ale do meritum.
Od jakiegos miesiaca kolega zaczal mnie wyciagac do klubu studenckiego.
Przyznaje, ze na poczatku mialem mieszane uczucia, ale za ktoryms razem sie wylyzowalem.
Raczej nie wygladam na te 35 lat, wiec tez nikt nie wytykal mnie palcami, ze "stary" przyszedl sie pobawic (zreszta zawsze sie w tym klubie znajdzie kilka osob w podobnym wieku).
W kazdym razie, poznalem studentke.
Dziewczyna ma 21 lat, a wiec lacznie 14 lat (niecale) roznicy.
I tu jest moj ogormny dylemat. Dziewczyna ewidentnie sie zakochala, chce byc ze mna, ale przeszkadza mi troche roznica wieku.
Znacie jakies zwiazki z taka roznica ? Nie beda ludzie mnie wytykac palcami ?
Czuje sie jak pedofil troszku xD

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 57
  • Odpowiedz
I tu jest moj ogormny dylemat. Dziewczyna ewidentnie sie zakochala, chce byc ze mna, ale przeszkadza mi troche roznica wieku.

Znacie jakies zwiazki z taka roznica ? Nie beda ludzie mnie wytykac palcami ?

Czuje sie jak pedofil troszku xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak będą Cie wytykać palcami to tylko z zazdrości. Ciesz się i tyle. Nie rozumiem dylematu. Jak mi się uda to zrobię to samo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zakochala sie, czego ty sie spodziewasz po 21 letnim dziecku? Sam mam 31 lat prawie. Jak chcesz niedlugo stac sie 40 letnim kawalerem to mozesz sie bawic w mlode studentki. Ona sie z toba pobawi rok, dwa a potem pojdzie do innego - musi sie wyszalec. A Ty napiszesz wpis na mirko, ze masz 37 lat i dalej sam...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tak znam. Facet ma teraz 55 lat, jego żona 15 lat młodsza i mają praktycznie oddzielne życie, swoich znajomych. Są razem 12 lat, jedno dziecko. Nie wiem jak tam w domu, bo nie wnikam, ale często ją widzę samą
  • Odpowiedz
Nie zakochala sie, czego ty sie spodziewasz po 21 letnim dziecku? Sam mam 31 lat prawie. Jak chcesz niedlugo stac sie 40 letnim kawalerem to mozesz sie bawic w mlode studentki. Ona sie z toba pobawi rok, dwa a potem pojdzie do innego - musi sie wyszalec. A Ty napiszesz wpis na mirko, ze masz 37 lat i dalej sam...


@Forgotten_God: Hahahaha. No tak, przecież nie ma lasek, które lubią starszych!
  • Odpowiedz
a ile ty gogusiu masz lat?


@Forgotten_God: Gogusiu? xD

Normalny facet po 30 szuka kobiety z która założy rodzine a nie zabawki która mu zabierze kolejne lata z zybia.


@Forgotten_God: Oh, "normalny facet"? Znaczy się, normalni to są tylko tacy jak Ty? xD Nie ma miejsca na ludzi z innymi priorytetami? Nie ma miejsca w 'normalności' na faceta, który chce młodszą laskę? A jak młodsza, to zaraz tylko zabawka? Puknij
  • Odpowiedz
przestań #!$%@?. Tak samo jak każdy chce ruchac, tak samo każdy chce się ustatkować Zwłaszcza jak ma 35 lat. To nie moja filozofia, to życie


@Forgotten_God:

Rzeczowe argumenty i inny punkt widzenia oraz podejścia do kobiet?

"Przestań #!$%@?ć. Ja wiem, że mam rację, bo przecież wszyscy ludzie w moim wieku muszą być tacy jak ja"

xD
  • Odpowiedz
Zejdź na ziemię - nie masz monopolu na prawdę.

Oh, "normalny facet"? Znaczy się, normalni to są tylko tacy jak Ty? xD Nie ma miejsca na ludzi z innymi priorytetami?


@Yukio_Mishima: Ale Mirek @Forgotten_God ma rację, ty nie.

Stosując się do twojej logiki, to w ogóle nie warto zadawać pytań o życie, ani odpowiadać na takie pytania, bo przecież "nie ma się monopolu na prawdę".
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: bo on za chwile bedzie chcial dziecka i slubu bo 35 lat a ona nie bo kazdy jest zachwycony poczatkiem i zawsze jest fajnie na poczatku. Kilka dni temu bylo tu wyznanie mirka ktora ma laske mlodsza o 10 lat a ona ma #!$%@?.
  • Odpowiedz
Stosując się do twojej logiki, to w ogóle nie warto zadawać pytań o życie, ani odpowiadać na takie pytania, bo przecież "nie ma się monopolu na prawdę".


@pawel-niczyporek: O czym Ty mówisz w ogóle? To nie ma w ogóle związku z tym co napisałem.

On nie ma 'monopolu na prawdę', więc nie powinien pisać w taki sposób jakby każdy facet po 30stce miał takie samo podejście do życia. Ogarnij, że do
  • Odpowiedz