Wpis z mikrobloga

BOMBEL, wiem że lurkujesz wypok, może nie codziennie, ale z okazji premiery Twojego gniota (z szacunku do muzyki nie mogę nazwać tego piosenką) zapewne chcesz sobie poczytać jak tu ludzie po Tobie jadą.

Weź, #!$%@?, zajmij się czymś innym, nie wiem, sadź marchew, tłucz się w oktagonie, wal konia na czas, cokolwiek. Nie wchodź w muzykę, bo to co zaprezentowałeś na tym swoim gniocie woła o pomstę do piekła i nieba jednocześnie. Bit to Ty chyba dostałeś za darmo od Crapowego Bejgera aka @Monsterlog. A wokal/rapsy? #!$%@?, człowieku! Jesteś takim beztalenciem że musisz cały kawałek jechać na autotune, a w momencie gdy zaczynasz śpiewać to autotune się #!$%@? zaczyna palić bo nie jest w stanie nadążyć za Twoim fałszowaniem. Nie jestem specem od techniki rapowania, ale brzmi to jak jakieś #!$%@? rapsy dla dzieci puszczane w teleranku. Tak, wiem, Twoja widownia to właśnie dzieci, więc tutaj masz strzał w dziesiątkę xD Mogę śmiało powiedzieć że Twój poziom to mniej-więcej mix Waszki G i Lecha Rocha Pawlaka.

To że masz 1,3 mln subów nie czyni Cię z automatu dobrym raperem/wokalistą. Nie będę Ci też dawał rady żebyś zainwestował trochę więcej pieniążka w podkłady muzyczne, bo po prostu na Ciebie to #!$%@? szkoda lepszych podkładów XD

Raperzy latami ćwiczą i ulepszają swój warsztat żeby reprezentować jakiś poziom, więc Twoja twórczość jako (prawdopodobnie) bogatego chłopaczka któremu się zachciało robić karierę muzyczną jest jak plucie im w twarz. To samo wokaliści, a Ty zapiąłeś autotune na full obrotach, brzmisz jak gwałcona koza, ale i tak i #!$%@? jesteś z siebie zadowolony xD

Ale o czym ja tu mówię, dzieciaczki #!$%@?ą Ci wyświetleń, kasa od YouTube wpadnie, a Ty będziesz mógł dalej pompować swoje nadęte ego.

#danielmagical #patostreamy #pseudomuzyka #boxdel
d.....i - BOMBEL, wiem że lurkujesz wypok, może nie codziennie, ale z okazji premiery...

źródło: comment_ERrSSBmEjVkcEKegmrKoXsdvKl9ywUcn.jpg

Pobierz
  • 12
@dziki: "Wielcy twórcy yt" są jak wirusy, zarażają każdego, kto jest w pobliżu. Zaczęło się od multiego który zaczynał od minecrafta, a później z dupy zmienił się w "rapera" ( tak samo czux). Teraz kolej na starszych jutuberow, nie mogą grać w minekraft, bo to przypał wiec nagrywają gówniane piosenki( nie wiem jak to cos nazwać) tak podrasowane, że mandaryna przy nich to była prawdziwa gwiazda z talentem muzycznym.

Teraz tylko
@Mr_Squno: Z tym minecraftem to czy przypał? Nie wiem, mi się bardziej wydaje że to kwestia tego że minecraft się już tak dobrze nie monetyzuje, nie wzbudza takiego zainteresowania jak kiedyś, bo teraz trend poszedł w kierunku ogólnie battle royale, a w szczególności (tfu!) Fortmajtka.

A co do "rapsów" - ja szanuję swoje uszy, ale z czystej ciekawości posłuchałem po jednym kawałku tych youtubków, i krindżometr wyjebywało mi poza skalę. O