Wpis z mikrobloga

@mohawk: grać na nim nie będę, zwykle będzie podłączony do monitora, więc wystarczy by procesor nie zakrztusił się przy dwóch ekranach jednocześnie, co najwyżej na wyjazdach może jakieś gierki niewymagające odpalę
@ger47: w takim razie jest ok, tylko czy nie lepiej kupic z jakiegos profesjonalnego sklepu komputerowego typu morele xkom komputronik, żeby potem nie bylo tak że nie wiadomo do kogo lapka wysylać na gwarancje jak sprzedawca z allegro się zwinie albo bedzie miał #!$%@?
@ger47: Ja ponad dwa tygodnie temu kupiłem laptop z podobnymi podzespołami i jestem zadowolony https://www.x-kom.pl/p/460570-notebook-laptop-15-6-hp-pavilion-power-i5-8300h-8gb-240-1tb-gtx1050.html dokupiłem tylko 8gb ramu za 200zł i użyłem voucher'a na zwrot 400zł. W nowości nie próbowałem grać, ale taki battlefield 3 na ultra albo Bioshock infinity też na ultra hasa w 50-60 fps. Przy takich grach nie ma jakiś nienormalnych temperatur(gram na podkładce), ale wentylator słychać bardzo(rozwiązaniem jest gra na słuchawkach).
@ger47: Ojciec ma starego hp i wykorzystywałem jego numer seryjny i numer produktu, ale to nie jest duży problem załatwić sobie taki kod. Nie wiem czy każdy konsultant o to pyta, ale mieli w systemie kto go kupił i nie robili problemu, że nie ja osobiście.