Wpis z mikrobloga

@Loginus-Maximus: ja jestem w połowie Żydem, ale i tak polskim, więc #!$%@? xd ale euw > gówno >> eune. nie dość, że na eune większy ping, to dużo tego syfu, typu Polacy, rumunie, grecy, itp.
@Loginus-Maximus: no tak tak, ale ja gadam o normalnej rozgrywce. e Rosji, Turcji, itp. nie dość, że 0 komunikacji, sami leszcze, to ping duży. a dla Polaków jest eune, no i euw - i z tych dwóch tylko jeden jest tak naprawdę grywalny
@n1c3: wiesz, tak szczerze, to do tego D3 aktualnego to jeden #!$%@? czy euw czy eune, poziom #!$%@? potrafi być identyczny na obu serwerach. W ostatnim promo do diamentu trafia ci się 'otp teemo 'habla su de espanol'' i masz taki sam efekt jak grając z 'Pro Maciek 2003 PL' który wyciąga swojego 20% wr yasuo w 2k gier.
@Loginus-Maximus: a po drugie - euw jest bardziej stabilny, riot bardziej o niego "dba", no i tak jak wspomniałem - mniejszy ping. nie widzę ŻADNEGO sensu, żeby grać na eune. no chyba, że raz na jakiś czas z ziomkami rankeda.
@n1c3: na euw mam z dwa konta, tylko nie pamiętam do nich passów i jakoś lepiej się czuje mogąc na szybko odpisać serbowi 'jebum ti matke' niz szukać tego samego po francusku, bo jaśnie pan Napoleon nie rozumie po angielsku, co się zdarzyło.