Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
  • Odpowiedz
  • 22
@mikau albo miała jechać przez Łódź, albo przez Poznań. Oba pociagi z Gdańska około 9, tak jak ten do Szczecina. Też jestem ciekaw reakcji. Pewnie okaże się przy sprawdzaniu biletów.
  • Odpowiedz
@l-_-l: rozmawia teraz przez tel z inną osobą, ze ma bilet wystawiony Gdańsk Wrzeszcz - Główny - Tczew itd ale dalej uparcie twierdzi, że jedzie na "Żurawy" i jedzie okrężną drogą
  • Odpowiedz
@mikau:
Dwaj Rosjanie jadą koleją transsyberyjską. Wyszli na korytarz zapalić.
- Zdrastwuj, kuda jedjosz?
- Ja jedu iz Maskwy w Nowysybirsk.
- Charaszo, a ja jedu iz Nowowosybirska w Maskwu.
Palą dalej i po pewnej chwili jeden z nich mówi z zachwytem w głosie:
- Wot kakaja tiechnika!

XDDD
  • Odpowiedz
@l-_-l: Dokładnie. Op jedzie TLK58102 ŻUŁAWY odjazd z Gdańska Głównego 9:03, peron II tor 1. Do Kalisza jest połączenie z przesiadką w Poznaniu, TLK54100 ARTUS odjazd z Gdańska Głównego 8:55, peron II tor 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 208
@mikau Mirku, powiedz proszę tej Pani, że słyszałeś Jej rozmowę i wytłumacz dokąd jedzie pociąg. Bądź bohaterem i uratuj komuś dzień, póki masz jeszcze szansę ;)
  • Odpowiedz
Przez chwilę jakaś dziewczyna chciała usiąść bo jej miejsce, ale uległa POTĘŻNEJ POLCE i siadła gdzie indziej.
Napisze mi ktoś jak wołać czy coś jakby doszło do jakiegoś rozwoju akcji?
  • Odpowiedz