Wpis z mikrobloga

Cześć. Pytanie do podróżników, albo w ogóle kogoś kto był w Tajlandii i kombinował jak najtaniej się tam dostać. Planuję urlop na listopad i mogę w sumie wylądować w Bangkoku a później dostać się do hotelu na wybrzeże lokalnym transportem. Chodzi o to, że mozna tam się dostać Ukraińskimi liniami przez Kijów, Fly Emirates przez Dubaj i Finnairem przez Helsinki. Czy znacie inne opcje i czy jedyne wyjście to w sumie czekać na okazję aż trafi się na bardzo niskie ceny ww. ofert?
#podroze #tajlandia #bangkok #azja #tanieloty
  • 5
@ciemnagwiazda ja leciałem ukraińskimi za 1400 w dwie strony. Lot był spoko, tylko trzeba polować na bilety. Ja kupowałem w okolicy mają na listopad.

Na miejscu jeździłem busami: Kambodża - koh Chang - Bangkok I wyszło bardzo tanio ale jak chcesz na wyspy na południu to warto rozważyć samolot.
@ciemnagwiazda: Jest dużo więcej opcji, Lufthansa, Airfrance, itd Wejdź na skyskanner lub kayak lub dowolną inną wyszukiwarkę lotów to zobaczysz ile jest opcji.
Najtańsze będą prawodposobnie ukraińskie linie lub rosyjski Aeroflot. Ewentualnie każde inne linie jak będzie jakaś obniżka.