Wpis z mikrobloga

No dzień dobry z tej strony autor listu niebożego i poszki z medalikiem sw Patryka. Z jednej strony ubolewam nad tym, że Knur z lampką na pustej głowie nie przeczytał listu do końca, wyjaśniło by to po co wysłałem im zabawkowe banknoty. Z drugiej strony zagranie makako i po makale przez splintercella bożego na stałe zapisze się w historii. Zamieszczam wam drodzy koledzy treść całego listu wysłanego w tej paczce.
#kononowicz
Dronstarosielski - No dzień dobry z tej strony autor listu niebożego i poszki z medal...

źródło: comment_SlZmYDmwlf4x3Revx4WxybGfR8Xjj1SR.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@KingRagnar: dokładnie ta, rozdawali ją kilka lat temu jak jeszcze studiowałem pod uczelnią. Od tamtej pory leżała gdzieś na półkach, a dla nich sam napis stary testament to już wystarczający majestat. Co do szpitala to chyba oczywiste, że cała historia to fantazja, motyw z autem i balami drewna zaczerpnąłem z oszukać przeznaczenie dla dodania świętości medalika
  • Odpowiedz
@FS_szkolna17: w sumie to skąd go mam opisane w liście to prawda. Rzeczywiście mam na imię Patryk, moja chrzestna ma rodzinę w Irlandii i kiedyś przywiozła mi z wizyty u nich ten medalik. Blaszane gówno za 2 ojro, ale rzeczywiście poświęcony w katedrze świętego Patryka.
  • Odpowiedz