Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki które mają #kamerasamochodowa w aucie, mam kilka pytań
1. Gdzie to ustawić żeby najmniej przeszkadzało? Przykleiłam za lusterkiem ale kabel wiszący pod sufitem a potem na siedzeniu pasażera mnie #!$%@?. Nikt na nim nie jeździ, po prostu kabel mnie #!$%@?.
2. Zdejmujecie kamerke jak zostawiacie auto?
3. Czy jak zapomne zdjąć/odłączyć to kamerka zeżre mi akumulator i se nigdzie nie pojadę np. na następny dzień?
#niewiemjaktootagowac #samochody #motoryzacja
  • 14
  • Odpowiedz
@PaulStanley: nie wiem jak podchodzisz do tego i pod żadnym pozorem nie chcę Cię urazić ale poproś jakiegoś niebieskiego w włożenie zasilania kamery w lampkę w podsufitce, o ile to nie jest jakiś opel to prąd tam jest cały czas i to najmniej przeszkadza, kamerkę ustaw tak żeby zbierała z miejsca gdzie pracują wycieraczki bo wtedy najlepiej widać jak pada deszcz czy śnieg albo gdy jedziesz po mokrej drodze a inne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStanley: ja mam kabelek podciagniety pod podsufitka a dalej pod slupkiem. Zasilanie z gniazdka a mi akurat nie przeszkadza bo mam dwa z przodu.do tego plaski zasilacz ktory zbytnio nie wystaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon vauxhall to chyba opel XDDD
A nie boisz sie ze ktoś ci #!$%@?? Samej kamerki mi nie byloby szkoda, raczej szyb :/

No wlasnie myslalam ze w zapalniczce tez sie wylacza z wyjeciem kluczyka a tu jednak nie
  • Odpowiedz
@PaulStanley: tak, to opel.

Nie boję się o szyby, nikt teraz nie kradnie gówno kamerek, teraz patologia objawia się tylko w pobiciach jak ktoś nie chce po dobroci oddać portfela i telefonu.

To co to za model auta?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon astra

No właśnie osoba od której dostałam tę kamerkę mi odradziła zostawianie jej w aucie. Moj ojciec ma też i nigdy w życiu jej nie ściągał więc się zastanawiałam czy to mój tate ma #!$%@? tylko czy jednak wszyscy
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Nie każde auto odcina zasilanie zapalniczki po wyjęciu kluczyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja mam zamontowaną po prawej stronie lusterka (deczko schowana za lusterkiem).
Co do akumulatora - teoretycznie powinien wytrzymać, ale na tydzień bym nie zostawiał. Jeżeli kamerka bierze 1A przy 5V to będzie pewnie jakieś 0.4A przy 12V. W 24h zabierze ci 10 Ah. Wystarczą ze 3-4 dni i nie odpalisz ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@Tezluar dzięki. Nie no samochód nigdy nie stoi dłużej niż 24h, chyba że wyjeżdżam ale wtedy samochód zostaje na parkingu na lotnisku więc kamerkę mogę zdjąć bo i tak będą kamery dookoła. Czego się obawiam to ze po prostu wsiądę rano i ... nie pojadę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Niestety miernik nie zmierzył kWh dla tak małej wartości lub za krótko trzymałem.
Przy wyłączonym ekranie podczas nagrywania mamy stałe 1.5W - co daje 0.125 A przy 12V.
Jeżeli zostawiasz auto np. o 17 i ruszasz dopiero o 7 to daje nam 14h*0.125A=1.75 Ah. Czyli bez problemu można zostawić nawet na kilka dni.
Najwięcej wyszło 2.6W kiedy urządzenie nie było w pełni naładowane i trochę ładowało baterię. No ale to
T.....r - @PaulStanley: Niestety miernik nie zmierzył kWh dla tak małej wartości lub ...

źródło: comment_oXbmkWGdbAlc2HxsI7PUOPFWGxKZl5cc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
1. Gdzie to ustawić żeby najmniej przeszkadzało? Przykleiłam za lusterkiem ale kabel wiszący pod sufitem a potem na siedzeniu pasażera mnie #!$%@?. Nikt na nim nie jeździ, po prostu kabel mnie #!$%@?.

2. Zdejmujecie kamerke jak zostawiacie auto?

3. Czy jak zapomne zdjąć/odłączyć to kamerka zeżre mi akumulator i se nigdzie nie pojadę np. na następny dzień?


@PaulStanley: 1. koło lusterka. Kabel sobie poprowadź dookoła kabiny...
2. Po co zdejmować? o.O
  • Odpowiedz