Wpis z mikrobloga

#!$%@?, OLX to jest jednak stan umysłu. Pominę już sytuacje kiedy wystawiłem na sprzedaż nową pralkę kupioną za 1400 złotych a ludzie oferowali 600. Jestem na etapie szukania mieszkania do wynajęcia, bo w obecnym jest za głośno - mieszkanie zaraz przy rynku. No i przeglądam, wysyłam zapytania. I jest to.

https://www.olx.pl/oferta/dwupokojowe-wys-standard-os-sienkiewicza-centrum-bezposr-fakt-vat-CID3-IDxZ8Wo.html

Wygląda w porządku, ale nie umówię się na oglądanie zanim nie zobaczę zdjęć lepiej oddających wygląd mieszkania. No i tak...tyle się dowiedziałem, chyba roszczeniowy jestem. ¯\_(ツ)_/¯

#olx #mieszkanie
Pobierz
źródło: comment_YG98irDJpsyqwex5CXDirZYQgkNuCEHt.jpg
  • 10
@Guardis: Skoro pytam o zdjęcia to znaczy że szukam mieszkania bo do końca tego miesiąca mam jeszcze gdzie mieszkać. Na oglądanie idę jak stwierdzam na podstawie zdjęć że mi odpowiada. Każde oglądanie bez wcześniejszego rozeznania to strata czasu, chyba że się jest bezrobotnym i ma cały dzień wolny.
Mam zawsze o koło 6ściu zdjęć, a ludzie że więcej i więcej fotek.To odpisuję, jest pan/pani z tego samego miasta, proszę podjechać i na miejscu sobie obejrzeć. Kontakt zawsze się w tym momencie urywa. Chyba z nudów to robią.