Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej się zniechęcam do Anthem. Usłyszałem o tej grze już jakiś rok temu i czekałem, jako że jestem fanem looterów.
Dwa #!$%@? dema z masą errorow i bugów, wzmianki o przesadnie drogich mikrotranzakcji, wcześniejszy wstęp dla graczy PC za zakup origin access premier, lagi jak #!$%@? na PS Slim przy wcale nie tak pięknej grafice... Chyba sobie odpuszczę i poczekam na kolejną ligę w PoE. Grało się całkiem ciekawie przez te 20 min które miałem okazję zanim mnie wywaliło z gry, ale mam złe przeczucia.
#anthem #gry #ps4
źródło: comment_eGH02BzF31hLwRfMe2Zo7ciJKdBY8XFe.jpg
  • 14
@borsuczki_robio_sztuczki: kolejne dymanie i nieszanowanie graczy. Odpuść sobie i namawiaj do tego innych. Musi być przez chwilę gorzej, żeby potem było lepiej. Trzeba przekroczyć punkt krytyczny, w którym serwowanie gówna przestanie się opłacać.

Kiedyś miało się niewiele kasy i problem, którą grę kupić. Teraz jest kasa i nie ma na co ją wydać...
@borsuczki_robio_sztuczki: Niestety teraz jest ciśnienie na monetyzację mocno uproszczonych gier online, żeby 10 latki wyciągały hajs z kart kredytowych swoich mam na jakieś skiny sprzedawane po 10$. Z tego są dużo lepsze pieniądze niż ze zrobienia pełnoprawnej ciekawej pozycji i deweloperom po prostu nie pozwala się robić dobrych gier. Albo zrobią wysysające hajs gówno, albo nie zrobią nic, bo wydawca zablokuje projekt.
@borsuczki_robio_sztuczki: Nakręcili sporego hype'a trailerem na E3 w 2017 i wyszło jak zwykle. Tradycyjnie gra zaliczyła spory downgrade graficzny. Ukończyłem dwie misje z obecnego dema i póki co jestem rozczarowany, wygląda mi to na słabszą kalkę Destiny 2 tylko z widokiem TPP i jetpackiem.
@Devcio: Żeby ta fabuła faktycznie jakaś była, to misje w co-op można zdzierżyć, a nawet są fajne jeśli byłyby zasadne fabularnie. Ot Ty idziesz na misję, ale z Tobą musi iść kilku ludzi bo trudna misja, to lepsi gracze niż niedorobione AI, które by miało ciężko przy tak rozbudowanej rozgrywce. Jednak podstawka powinna być tańsza, dużoo tańsza za 100 pln bym kupił.

Co mnie tylko dziwi, nie można się komunikować z
no i spoko jeśli są to gry darmowe, ale płacisz za grę aaa żeby potem w grze dopłacać za inny wygląd postaci no to jest dla mnie patologia


@justkilling: pokaz mi jedna gre ktora jest online b2p i nie ma zadnych platnosci. Zadna gra nie zarobi na siebie i na kilka lat obslugi, dlc i serwerow bez jakichs mikrotranzakcji, a jesli maja byc to skiny, to #!$%@? z tym. Jakos nie
A ja przyznam szczerze że nawet fajnie mi się w to grało. Fakt, jeżeli chodzi o spadki płynności/zacinki i głupie wywalanie się gry to muszą jeszcze nad tym popracować. Do tego jeszcze info że trzeba mieć ps+ lub live golda. Uważam jednak że to bardziej głupie decyzje samego EA ale chyba szybko z tego zrezygnowali bo wczoraj niemając live gold na xbox normalnie odpaliłem gierkę i mogłem sobie pograć. BioWare zwyczajnie musiało